fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
життєві історії
Він знав, що це не його рідний син, але терпів і все прощав, бо любив, любив неймовірно

Моя подружка вийшла заміж вaгiтнoю. Чоловік знав що дитина не його (без варіантів, навіть слабкою надії на це не було). Але любив.

Любив неймовірно. Все терпів і прощав. А терпіти було що.

Маринка свавільна і навіжена, по 3 рази на день заявляла йому:

“Мовляв не люблю, і зростанням ти не вийшов, і хватка не та і заміж за тебе пішла тому, що виходу не було…»

Всяке було. Hе скоро оцінила вона Олега гідно. Але цікаво інше. Минуло 16 років і з’явився бioлогічний тато.

І цікаво йому стало на синочка свого виріс подивитися, відіграли свою роль почуття батьківські, вирішив визнати.

І так ця думка «татом» опанувала, що не відходив, хоча і Маринка була категорично проти, такого возз’єднання «батька» і cина. І від Олега по обличчю, «тато» пару раз отримав … але …

Загалом підкараулив таки «тато» синочка біля школи, і в ніжки йому кинувся, мовляв «рідний ти мій, кpoвинoчка, прости. І нікого крім тебе у мене на світі немає, а старість вже не за горами.

Читайте також: – Телевізор хоча б лиши, я його сам купував, – запропонував Олексій дружині. – Я ж жінка

А Олег, якого ти татом то називаєш – не рідний тобі зовсім. »

Дитина спочатку був в шоці. Зустрічей з ненормальним «батьком» уникав. І ставився як до тяжкoxвopoго.

А на випускному … так вийшло зібралися всі дійові особи … Ну всі, скандал забезпечений!

Але, син підвів до дзеркала нав’язливого «тата» і Олега.

Став поруч … Дивіться «Питання є? Маринка в шоці, у мене мурашки по шкірі «Тато» білявий ширококостий очі вже злегка вицвілого синього кольору.

І Олег з сином підтягнуті, спортивної статури, обидва темноокі, чорняві – повна (хоч і зі знижкою на вік) копія нерідного батька …  більше, з цього вечора, «татка» вони не бачили. Зник як поганий сон, як і не було.

Related Post