fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Шоу-бізнес
Віталій Козловський вперше розповів, як зав’язався його роман із зіркою PLAYBOY (фото)

Спочатку у пари були суто ділові стосунки. Співак Віталій Козловський, який розсекретив стосунки із зіркою Playboy Раміною у березні минулого року, розповів, як зав’язався їхній роман.

За словами Козловського, хоч Раміна його полонила, коли він побачив її у журналі, під час реальної зустрічі дівчина не надто зачепила артиста. Більше того, спочатку між знаменитостями встановилися суто ділові стосунки.

“Хоча Раміна мені сподобалася одразу: вона прийшла на зустріч без косметики, така природна і натуральна. Виявилася симпатичнішою, ніж у журналі. Але при цьому вона мене не зачепила.

Читайте також: Перша у світі дитина від трьох батьків народилася в Україні

Так я і не розглядав її з позиції якихось близьких стосунків – суто ділові. Але ми проводили разом багато часу, репетирували. І після чергової репетиції я запропонував піти посидіти де-небудь, чаю попити. Вона погодилася”, – згадав Козловський, пише Viva.

Віталій розповів, що з кожною новою зустріччю він відкривав для себе цікаву та цілеспрямовану особистість, у якої немає цілі вийти заміж за багатія.

Співак зізнався, що чим більше проводив часу із Раміною, тим більше його до неї тягнуло “Коли ти постійно перебуваєш поруч з людиною, відчуваєш її запах, який тобі дуже подобається, не дивно, що в якийсь момент відбувається “хімія”. Тим більше, на той момент у мене були дуже хиткі попередні стосунки.

І я, щоб не занурюватися в біль, розбирання і негатив, пірнув у щось для себе нове. Ось такий я негідник. І на сьогоднішній день абсолютно про це не шкодую”, – розговорився артист.

Козловський зізнався, що вже познайомив кохану із батьком і найближчим часом планує представити Раміну мамі. При цьому Віталій розповів, що думка батьків щодо його обраниці артиста не надто хвилює.

“Я знаю, що тато і так мене підтримає, а ось мама завжди дуже ревно ставилася до всіх моїх дівчат, в вороже їх приймала. Так що для мене її позиція не нова”, – прокоментував співак.

Читайте також: Вагітна Катя Осадча одягла відверте міні (фото)

Джерело.

Related Post