fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Інтернет
ВКонтакте втрачає прихильність українців

Російська соцмережа ВКонтакте втрачає популярність серед українців.

Таких висновків дійшла компанія Factum Group, яка оприлюднила дані щомісячного дослідження вподобань української аудиторії.

Беззаперечним лідером, як і завжди, залишається Google. На другому місці довго трималася соцмережа ВКонтакте. Аж ось у серпні YouTube посунув її на третю сходинку.

Також втрачає позиції ще один колишній улюбленець українців – Мейл.ру. З другого місця за півроку сервіс скотився на п’яте.

У дослідженні враховані дані не лише користувачів Desktop-платформ, а й мобільних – поки ще лише на основі Android.

Читайте також: «ВКонтакте» з’явилися закарпатський і галицький діалекти української мови

Джерело

Related Post