fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Події
“Вона загубилася або її покинули” – допоможіть знайти рідних дівчинки (фото)

В Одесі, поряд з одним із санаторіїв, знайшли приблизно дворічну дівчинку і на швидкій допомозі відвезли в міську інфекційну лікарню.

Лікарі визначили, що дитина здорова, доглянута і  ймовірно, з багатої сім’ї. На дівчинці золоті сережки і на шийці ланцюжок. Видно, що за дитиною добре дивилися – вона вміє знімати підгузники і проситися на горщик.

Читайте також: ЖАХЛИВА ЗНАХІДКА: У БУДИНКУ НІМЕЦЬКОЇ ПАРИ ЗНАЙШЛИ ВІСІМ МЕРТВИХ НЕМОВЛЯТ

Дівчинка каже, що звуть її Ангеліна. Вона весь час кличе маму.

Поліції невідомо, що сталося з дитиною – вона загубилася або виявилася кинутою. Всіх, хто що-небудь знає про малятко або її рідних, просять повідомити в міліцію або в 12-е відділення Одеської інфекційної лікарні, де перебуває знайдена дитина.

загублена дитина в одесі

Джерело.

Related Post