fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Наука
Встановили, чому жінки повинні спати довше за чоловіків

Жіночий сон має бути на 20 хв довший за чоловічий. Мозок жінок, на відміну від чоловічого, володіє багатозадачністю. Такі результати дослідження колишнього директора Дослідницького центру сну при Університеті Лафборо Джима Хорна.

У досліді взяли участь 210 осіб. Піддослідними стали чоловіки і жінки середнього віку. Після вивчення тривалості сну учасників експерименту вчені дійшли висновку, що жінки мають спати довше через високу інтенсивність роботи їхнього мозку.

Жіночий мозок, на відміну від чоловічого, володіє багатозадачністю, кажуть науковці. Через це особам прекрасної статі потрібно на 20 хв більше часу для відновлення сил.

“Що більше ви використовуєте мозок протягом дня, то довше часу йому необхідно для відновлення і сну. Через те, що жінки мультизадачні і здатні швидко перемикатися від однієї справи до іншого, вони сильніше залучають мозок, ніж чоловіки. Отже, і відпочивати їм потрібно більше. У середньому вони мають спати на 20 хвилин довше, хоча деяким жінкам потрібно все ж ще більше або менше часу”, – каже автор дослідження.

Крім того, якщо робота чоловіка потребує прийняття важливих рішень, йому теж треба довше спати.

Під час дослідження фахівці виявили, що поганий сон спричинює у жінок стрес, агресію та гнів. На чоловічий настрій брак сну не впливає.

Чоловікам і жінкам не можна рано вставати, переконані американські медики. Ранні підйоми знижують продуктивність праці. Лікарі довели, що різниця у показниках продуктивності “жайворонків” і “сов” становить близько 18%.

Читайте також: КИЇВ ОЧОЛИВ РЕЙТИНГ НАЙНЕБЕЗПЕЧНІШИХ МІСТ СВІТУ

Джерело.

Related Post