fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Світ
Вигравши 168 млн євро в лотерею, двірник не вийшов на роботу

Чоловік вже знає, куди витратить гроші – планує поділитися з нужденними.

Брюссельський двірник, який виграв у кінці минулого тижня найбільший в історії Бельгії приз лотереї “Євромільйони”, в понеділок, 17 жовтня, не вийшов на роботу.

За даними сайту лотереї, розмір виграшу становив 168 мільйонів євро.

Це 12-й приз, виграний у Бельгії, і найбільший за всю історію тиражів для цієї країни (попередній рекорд становив 100 мільйонів євро). Ім’я чоловіка з міркувань безпеки не розголошується, однак опубліковано його фото.

Відомо, що це людина албанського походження, він батько чотирьох дітей, йому більше 45 років. Про себе він розповів, що любить футбол, рибні страви і фільми з Робертом де Ніро, лотерейні квитки купує протягом 10 років, а виграшем планує поділитися з нужденними.

Колеги переможця, які повідомили пресі, що він не з’явився на роботу, підкреслили, що вони нічого не знають, звільнився він або планує повернутися до професії пізніше.

Читайте також: УКРАЇНСЬКІ ЛІКАРІ ПЕРЕСАДИЛИ МЕХАНІЧНЕ СЕРЦЕ ЖІНЦІ

Джерело.

Related Post