fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
життєві історії
– Виходь за мене заміж, тільки нікому не кажи, особливо батькам

Валентина вчилася в інституті, жила в гуртожитку, а на вихідні їхала до батьків в невелике містечко. Подорожувала як зазвичай в електричці.

В один із днів, коли вона поверталася з великого міста в рідні краї, навпаки сидів молодий чоловік, який пильно на неї дивився.

Їй здалося, що вона десь вже бачила його. Він підійшов, і Валя зрозуміла, що це її двоюрідний брат.

Мабуть сімейні риси дали про себе знати, раз вона раптово згадала його. В останній раз вони бачилися на весіллі у родичів, коли ще були підлітками. Дивно, що і він дізнався її.

Виявилося, брат з одним теж їхали додому. Родич представив їй хлопця. Його звали Віталій. Молодий чоловік був дуже привабливим: високий, стрункий, чорнявий красень.

Через деякий час вони стали приходити до неї в гуртожиток, розмовляли, ходили в кіно, гуляли по вечірніх вулицях. Одного разу, його друг прийшов один, і вони стали зустрічатися.

Він був уже дорослим, досвідченим в любовних справах, вмів доглядати: дарував квіти, говорив розумні речі, водив в кіно. Вона ж була звичайною дівчиною, незнаючої чоловічою увагою.

І раптом, одного вечора, під час прогулянки, Віталій почав розповідати про своїх колишніх дівчат, про свою зовнішність. Їй видалося дивним і образливим цей монолог, і вона прямо запитала його про це.

І тут він несподівано зробив їй пропозицію. При цьому він просив її відповісти відразу, не кажучи і не радячись з батьками. Їй знову здалося це дивним. Вона сказала, що треба повідомити близьким.

Приблизно через тиждень, її мама з татом приїхали у справах в це місто. І Валентина, без задньої думки сказала йому, що вони приїхали купити фарбу.

Читайте також: – Ти вийдеш за того, кого ми самі виберемо

Віталій якось незрозуміло посміхнувся: «За фарбою, значить?» Мабуть він подумав, що її сім’я вже зібралася готуватися до весілля.

На деякий час він зник. Потім, через місяць з’явився, прийшов в гуртожиток, викликав її через вахтера, довго чекав, але, так і не дочекавшись, пішов. А Валя і не підозрювала про його прихід: вона була у подруги в гостях.

За цей місяць вона зрозуміла, чого їй не вистачало в їх спілкуванні. Він жодного разу не сказав про кохання, і дівчина нічого не відчула до цього красеня.

Серце не схвилювати так, щоб відчути: «Ах, це та людина, з яким мені добре!»

Через деякий час, від подруг по факультету, на якому вона навчалася, Валя дізналася, що Віталій вже побував у шлюбі.

Навіщо йому знову знадобилося вступати в законні відносини до цих пір залишається загадкою.

Related Post