fbpx
Breaking News
НЕдобрий ранок: 5 помилок, які ми робимо зранку, а потім жаліємося на самопочуття. Уникайте їх – і ваш ранок завжди всміхатиметься!
Все про Різдвяний піст 2019-2020: тривалість, особливості, харчування і як правильно постувати, щоб дійсно очиститися душевно і тілесно.
Красуні, зберігайте собі місячний календар стрижок на ГРУДЕНЬ-2019 з детальними рекомендаціями! Щоб не забути, коли варто йти до перукаря, а коли краще не чіпати волосся. Нехай візит до майстра подарує вам лише позитив і зміни на краше!
Цeй сметанковий торт печу вже вдруге за місяць. Діти кажуть, що я чарівниця! А це все заслуга неймовірно легкого рецепту! Зaписуйте, гoтуйте і будьте здoрові!
Цeй рецепт дбайливо зберігається на першому аркуші пожовклого від часу зошита. Його ми завжди пекли на свята. Не було нічого більш святкового для мене, ніж ця білосніжна гірка. Звідки цей рецепт в нашій родині взявся вже ніхто і не пам’ятає. Швидко і просто готувати, а смак приголомшливий!
Україна
“Я його тримаю, а в нього немає півголови” – медсестра розповіла про жахливі поранення українських бійців

Найбільше під час перших обстрілів постраждали військові, які служили на кордоні з Росією.

Про це прес-службі Міноборони розповіла медсестра Тетяна Іваненко.

“На все життя запам’ятала 21 серпня 2014 року. О четвертій ранку базовий табір, в якому було близько тисячі осіб, ворог обстріляв з “Ураганів”. Спочатку рятували тяжкопоранених, зупиняли кровотечу і стабілізували стан бійців, щоб можна було їх переправити в лікарню. Розпечена земля була всіяна тілами вбитих”, – згадує жінка.

Медсестра додала, що найтяжчі травми діставали солдати на блокпостах та прикордонники.

“Пам’ятаю, як солдат помер у мене на руках. Я його тримаю, а в нього немає півголови. Навіть досі не можу сказати, що тоді відчувала”, – каже жінка.

Читайте також: Під Одесою знайшли обгоріле тіло в саморобному вагончику

Джерело

Related Post