fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Здоров'я
Як боротися із застудою: простий метод

Сон позитивно впливає на зміцнення організму.

Простудні захворювання стають частими супутниками людей в зимові місяці. Однак вчені вказали на хороший метод боротьби із застудою. Цим методом є сон.

Завдяки міцному сну люди можуть захистити себе від хвороби. До такого висновку прийшли американські вчені, які проводили експеримент, в якому брало участь близько ста шістдесяти осіб.

Суть експерименту полягала в тому, що людям давали краплі з вірусом простудного захворювання, вони їх приймали і їх клали в окреме приміщення. Люди перебували під постійним наглядом лікарів.

Спочатку їх розділили на дві групи, представники однієї з яких спали по 5-6 годин, а представники іншої приділяли сну на кілька годин більше. Медики відзначили, що ті люди, які спали менше, були схильні до зараження вірусом в кілька разів частіше.

Таким чином вчені емпірично змогли довести, що сон позитивно впливає на зміцнення організму і сприяє більш ефективній протидії простудних захворювань.

Вчені відзначають, що причиною такого ефекту є посилення відпочив організму, який після сну краще бореться з недугою. Медики відзначають, що зараз люди недооцінюють недолік сну, який є причиною багатьох відхилень у здоров’ї людей.

Медичні працівники радять спати вночі не менше семи – восьми годин. Ще вони виділяють користь короткочасного денного сну. Всього двадцять – тридцять хвилин сну вдень допоможуть зміцнити організм ще сильніше.

Читайте також: ДЕРМАТОЛОГИ З’ЯСУВАЛИ, ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНИЙ ЩОДЕННИЙ ДУШ

Джерело.

Related Post