fbpx
Лайфхаки
Як економити на бензині

Знайти заправку дешевше – це не єдиний і, взагалі-то, не дуже корисний спосіб економити на паливі. Інфія зібрав для вас поради, дотримуючись яких ви не тільки помітно зменшіть витрати на бензин, але і продовжите життя свого залізного друга.

Поради щодо використання автомобіля: 

 • Дотримуйтесь графік техобслуговування

Крім діагностики, в планове ТО входить заміна повітряного фільтра і масла. Обидві процедури знижують витрату бензину, а в якості бонусу покращують ходові характеристики авто і продовжують життя двигуна.

 • Зменшіть масу автомобіля

Мова йде не про тюнінг, а про просте наведення порядку в салоні і багажнику. Зимова гума і незамерзайка не потрібні влітку. Дитяче крісло потрібно тільки тоді, коли ви збираєтеся кудись їхати з дитиною.

Для переміщення кожного зайвого кілограма мотлоху, що зберігається в багажному відділенні, автомобілю потрібно додаткове пальне.

 • Чи не чудіть з колесами

Заводські характеристики дисків і шин підбираються немає від балди, а їх зміна, і в особливості установка більш широких коліс, збільшує витрату палива. Оптимальний тиск в шинах – це верхня межа норми, встановленої виробником.

 • Мінімізуйте опір повітря

Відкриті вікна і люк, всілякі колгоспні обважування, захист від комах, не використовуваний багажник на даху – все це призводить до зростання споживання палива.

Поради з водіння

Ось список фундаментальних істин, з якими згодні абсолютно все досвідчені водії:

 1. 1. Котитеся на передачу, а не на нейтралці.
 2. Не пускайте стрілку тахометра вище 2 500 оборотів.
 3. Як можна рідше використовуйте педалі.

Для дотримання другого і третього правил необхідно уникати ситуацій, в яких водій зайвий раз змушений гальмувати і прискорюватися. Тобто не притискатися до впередіідущего транспортному засобу і водити менш агресивно.

Правильні водійські звички

 1. Встав більше ніж на хвилину – вимкнув двигун.
 2. Заправився – перевернув пістолет – підняв шланг. Додаткові краплі палива за рік перетворюються в літри.
 3. Кондиціонер включається тільки тоді, коли зовсім не під силу.
 4. Всі майбутні поїздки плануються і оптимізуються, щоб скоротити маршрут.
 5. Під час поїздки використовується навігатор, що пропонує маршрут з урахуванням пробок.

Поради по оплаті

Отримайте знижку на АЗС

Якщо заправка пропонує дисконтні карти, не соромтеся скористатися цим бонусом. Навіть мізерна знижка згодом перетворюється в тисячі заощаджених рублів.

Перейдіть на нормальну банківську карту

Швидше за все, ви розраховуєтесь звичайним пластиком, який не дає ніяких бонусів, а тільки тягне гроші за обслуговування.

Зараз банки випускають карти, які повертають частину вартості кожної покупки, нараховують відсоток на залишок на рахунку і обслуговуються безкоштовно. Автовласникам і не тільки буде цікава « Смарт Карта » банку «Відкриття» з дуже приємними бонусами:

 • Підвищений кешбек 10% за окремі категорії покупок. Категорії змінюються щомісяця.Наприклад, в квітні це все АЗС і будь-який суспільний транспорт.
 • Кешбек 1% за будь-які інші покупки по картці (і 1,5%, якщо витрачаєш більше 30 000 в місяць).
 • 7,5% річних на залишок на «Смарт рахунку». Особливо приємно, що гроші можна класти і знімати коли завгодно, а обмежень по сумі, на яку нараховуються відсотки, немає.
 • Поповнення з карт інших банків в додатку без комісій.
 • Якщо раптом знадобилися готівкові, можна без комісії зняти до 5 000 рублів на місяць в будь-якому банкоматі світу. Якщо оплачувати карткою покупки на суму від 30 000 рублів на місяць,знімати без комісії можна вже до 50 000 рублів.

«Смарт Карту» можна замовити з безкоштовною доставкою в 34 містах Росії і швидко активувати через додаток банку «Відкриття» для iOS або Android , щоб зайвий раз не довелося нікуди ходити або дзвонити.

Додаток поєднує в собі можливість стежити за витратами і надходженнями грошей, а також виконувати всі повсякденні фінансові завдання в інтуїтивно зрозумілій і красивому інтерфейсі.

До речі, «Відкриття» одним з перших банків в Росії запустив підтримку Apple Pay. Тому, якщо у вас iPhone 6 і вище або Apple Watch, то «Смарт Карту» прямо в додатку можна додати в Apple Wallet, щоб оплачувати покупки ще швидше.

У додатку зручно стежити за своїм балансом, кешбеком по карті, нарахуваннями відсотків на залишок і безкоштовним зняттям готівки – в цьому допоможуть наочні прогрес-бари, затишно розташовані на екрані.

Читайте також: 2 ПОРАДИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ЗБЕРЕГТИ ПРОДУКТИ ДОВШЕ

Крім того, в додатку просто і красиво реалізовані вже звичні всім можливості: перекази родичам і друзям, оплата всіляких послуг і створення шаблонів, швидке відкриття вкладів, карта банкоматів і так далі.

З особливо приємних речей – прямо в додатку можна блокувати і розблокувати карту, безкоштовно і скільки завгодно разів змінювати її ПІН-код (раптом ви переживаєте, що його хтось підглянув) і швидко вирішувати будь-які питання з доброзичливою підтримкою в чаті.

Джерело.

Related Post