fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Технології
Як працює перша в Україні фабрика 3D-друку

Компанія Kwambio вирішила розширити горизонти можливостей української продукції.

“Молоді дизайнери зможуть завантажувати свої 3D-проекти на онлайн-платформу, редагувати їх під вподобання клієнта та замовляти доставку готового продукту”, – повідомляє сайт 24tv.

Kwambio розробили більше 80 видів власних матеріалів, що дозволяє втілювати найкреативніші ідеї.

У компанії повідомляють, що свою ідею можна принести навіть у вигляді ескіза на серветці. Спеціалісти нададуть консультацію та створять продукт не більше, ніж за два тижні.

На сьогоднішній день потужність компанії дозволяє виконувати близько тисячі товарів на місяць.

Читайте також: Хто робить кросівки Adidas для німців

Джерело

Related Post