fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Україна
Як правильно написати рекомендаційний лист

Рекомендаційний лист – це документ, який містить позитивні або негативні відгуки про особу, компанію або організацію. Зазвичай він використовується при працевлаштуванні. У ньому необхідно зазначити реальні відомості про знання, досвід, діяльність, які спостерігались та можуть бути оціненими.

Цей папір подається разом із резюме. Він має бути завірений підписом або печаткою підприємства.

Рекомендаційний аркуш – це документ, який має досить класичну структуру. Інформація, надана у ньому, має бути максимально правдивою. Її легко перевірити, тому, якщо ви напишете неправду – це може негативно вплинути на ваш авторитет.

Рекомендація має відмінності від класичної характеристики:

– вона може бути подана не з місця роботи;
– за нею можна звернутися до того, хто володіє достатніми знаннями про особу, фірму або організацію;
– вона резюмує усю наявну інформацію та закінчується висновком «рекомендую» або «не рекомендую»;
– людина, що надає рекомендацію має авторитет та значні знання у тій сфері, яку висвітлює.

Рекомендаційний лист надається за проханням роботодавця. Зазвичай достатньо 1-3 рекомендацій від різних спеціалістів.

Складові рекомендаційного листа

Папір складається з таких відомостей:

– протягом якого часу ви знаєте або співпрацювали з вказаною особою, компанією або організацією;
– якість її професійних знань, вмінь та навичок;
– сильні сторони, можливо, особистісні якості, які допомагають у виконанні роботи;
– її роль у певній галузі, наявність беззаперечного авторитету, досягнень або визнання;
– лаконічний висновок, щодо того, чи заслуговує ця особа або компанія на довіру.

Необхідно пам’ятати, що рекомендаційний лист – це офіційний документ. Тому, якщо ви не володієте достатньою інформацією за отриманим запитом, краще напишіть письмову відмову з наданням причини.

Яку роль відіграє рекомендаційний лист при працевлаштуванні

Наявність даного документу про особу надає перевагу серед інших претендентів на посаду. Оскільки допомагає більш об’єктивно висвітлити позитивні якості та особливості, підтверджує її високий статус та досвід роботи.

Рекомендаційний лист про особу пише людина, яка була вище за посадою, тобто, керівник. Він має можливість спостерігати за іншими у кризових ситуаціях, під час злетів та падінь. Володіє відомостями про індивідуальні особливості, які допомагають або заважають у роботі. Тому його лист може містити ті відомості, які людина не помічає за собою.

Для швидкого пошуку роботи необхідно розмістити резюме та рекомендації на спеціалізованих сайтах. Наприклад, на Ua.trud.com. Цей ресурс надає відомості про наявні вакансії у регіонах, оновлюється щоденно та дозволяє зв’язатися напряму із роботодавцями з усієї країни.

Читайте також: Як відучити дитину спати в одному ліжку з батьками: 5 простих порад

Джерело.

Related Post