fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Лайфхаки
Як реагувати на гнів: рекомендації психолога

Люди, які постійно скандалять, можуть стати залежними від гніву, адже від люті виробляється адреналін. Психолог розповіла, як правильно реагувати на людей у такому стані.

Як розповіла психолог Катерина Мельникова, задоволення від викиду адреналіну приблизно однаково як під час стрибка з парашутом

“Людина добровільно впадає в нього, щоб зняти напругу або позбутися від сумних думок. Як правило, зірвавши злість, він відчуває себе прекрасно, тоді як його жертви зовсім розчавлені”, – зазначає фахівець.

Читайте також: 7 ОЗНАК, ЩО ВАШ ОРГАНІЗМ ХОЧЕ У ВІДПУСТКУ

За словами психолога, найкраще з такими людьми зовсім не зв’язуватися, однак, якщо у вашому оточенні є “адреналіновий наркоман”, то необхідно знати, як боротися з його нападами гніву.

“По-перше, не варто реагувати на гнів такою ж реакцією, оскільки це тільки спровокує вашого співрозмовника продовжувати скандал, рекомендує Мельникова.

Тому зробіть глибокий вдих і порахуйте до десяти, а після цього продовжите розмову спокійним і впевненим тоном”, – каже експерт.

Також під час спілкування з агресором не можна виправдовуватися і сперечатися.

“Добре працює визнання правоти кривдника. Це може звучати так: “Я розумію, що ти відчуваєш, я б теж був роздратований”, – додає психолог.

Також фахівець наголошує, якщо ваш співрозмовник ніяк не реагує на прохання бути менш агресивним, то варто або звертатися до експерта, або розлучатися з цією людиною назавжди.

“Оскільки ймовірність того, що він змінитися самостійно дуже низька, а шанс на те, що ваше здоров’я постраждає – дуже високий”, – зазначила Мельникова.

Джерело.

Related Post