fbpx
Breaking News
Вони часом жартували з тіткою: «Мабуть, твій наречений-то, ще не народився або в школу ходить», – говорила та. Жартували-жартували і дожартувалися. Минуло кілька років. Діти ростуть швидко, і вже не помітила Марина, як старший племінник її ростом перегнав. Скоро останній дзвінок. Підріс і Максим
Закохані не стали відкладати весілля в довгий ящик, майже відразу ж і розписалися. Раділа дуже Галина Андріївна цій обставині. Та недовго… Хвoрий повернувся з армії Антон. Відразу ніби й не звернули увагу на його сухий кaшель, пройде, оргaнізм молодий. Але одного разу звичайна заcтуда обернулася для цієї сім’ї бiдою
На столі був розкритий конверт, поруч склянка, якою явно користувалися. В ту секунду я зрозуміла, що результати плачевні і мій чоловік, напевно, вже у друзів, заливає своє гoре. Але він увійшов в квартиру майже відразу, після нас з величезним букетом квітів
Поки ще мандаринки в тренді – готуємо дуже смачний і корисний чізкейк на всю родину! Десерт виходить, як у ресторані,і зникає під час чаювання в мить!
Цей салатик особливо полюбляє моя невісточка, а все тому, що він без майонезу, а його смак – зачаровує! Спробуйте і ви, щось нове та неймовірно корисне!
Україна
Як виглядає зона АТО на супутникових знімках (фото)

Gazeta.ua пропонує переглянути супутникові знімки зони АТО підконтрольних Україні територій та тимчасово окупованих російсько-терористичними військами.

На знімках добре видно позиції, системи окопів, бліндажів та бойові позиції крупнокаліберної артилерії. Знімки зроблені на територіях Донецької та Луганської областей.

Сервіси Google та Yandex оновили супутникові знімки місць, де раніше точилися запеклі бойові дії, ще два роки тому. На даний момент можна побачити оновлені карти кінця 2016 року, а деякі ділянки оновлені в поточному році.

Читайте також: Доктор Комаровський порадив несподіваний спосіб профілактики ангін у малюків

Related Post