fbpx
Breaking News
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
З батьками завжди були добрі стосунки. Однак все змінилося, коли мені виповнилося тринадцять років. Батьки вирішили, що тепер настав ідеальний час для того, щоб наpoдити другу дитину. Через рік вони здійснили свій задум, і у мене з’явився брат. І все почалось…
Посмішка зникла з обличчя Вадима. Нарешті, він вимовив: – Зіна, ти ж знаєш, у мене є вже дитина, поки я не розлучився – не час заводити дітей. Давай почекаємо, ну, не зараз, дорога. Ще встигнемо – сказав Вадим, обіймаючи Зіну за плечі.
Від цих моїх лінивих мантів всі мої домашні в захваті! Наче “тяп-ляп і готово!” – а як же смачно! І головне – ситно, всі нагодовані!
Суспільство
Як зміна прізвища впливає на долю

Відповіді на життєво важливі питання можна спробувати знайти в гороскопах, астрології і навіть теорії Фен-Шуй. Ніколи не знаєш точно, в якій точці навколишньої дійсності зустрінеться заповітний «знак долі».

Прізвище є своєрідною родовою відмінністю людини. Знаючому досліднику вона може повідати багато про що: про національність, можливі заняття предків і т.д.

На відміну від імен, асортимент прізвищ набагато більш обширний. Зустріч з однофамільцем несе в собі деяку інтригу, тоді як людей з однаковими іменами може бути безліч. Познайомитися з людиною такого ж прізвища, що й у тебе, це як доторкнутися до «спорідненої душі».

За твердженням астрологів, прізвище здатне зіграти в долі носія саму несподівану роль. Гармонійне поєднання імені та прізвища обіцяє удачу та успіх. Вивченням психологічного портрета особистості в зв’язку з певним ім’ям і прізвищем займається нумерологія.

Перед укладенням шлюбу дівчина встає перед вибором, чи міняти прізвище на прізвище чоловіка або залишити своє. Необхідно вирішити питання, що більше підходить до її психологічного типу.

По одній з думок, виходячи заміж і беручи прізвище чоловіка, дівчина як би підключається до егрегора його сім’ї і входить в його Рід. Якщо немає дітей, при подальшому розлученні краще змінити прізвище назад на дівоче. У разі наявності спільних дітей прізвище змінювати не радять: по-перше, зв’язок все одно збережеться, а по-друге, можуть виникнути емоційні труднощі.

Поєднання прізвища-імені-по батькові сприймається як унікальний мелодійний букет, що впливає на гармонію «его». Кожен звук з цього поєднання породжує певні вібрації, що доходять до глибин підсвідомості. Наприклад, людей зазвичай дратують різкі звуки, такі як дверний скрип або «цвяхом по склу», а спів птахів і дзюрчання струмка приємно пестять слух. Так само і з іменами і прізвищами. Іменне «поле» всюди супроводжує людину, не випадково ім’я – самий солодкий для нього звук.

Проте якщо у вас не дуже милозвучне прізвище, це ще не привід для розладу. Як стверджують психологи, дуже часто саме люди з незвичайними прізвищами вибиваються в лідери, досягають значних результатів. Суть в тому, що такі прізвища привертають увагу і мотивують тому їх володарів до активної та плідної діяльності. З дітей, які носять оригінальні прізвища, виростають, як правило, талановиті та неординарні особистості.

Читайте також: ДОСЛІДНИКИ НАЗВАЛИ НАЙПОПУЛЯРНІШЕ ДИТЯЧЕ ІМ’Я У СВІТІ

Джерело.

Related Post