fbpx
Breaking News
Неймовірно смачно! Без цієї страви з гарбуза наша родина не уявляє осені. Просто, корисно, легко і всім до вподоби! Готувала бабуся, мама, а тепер – і я. Просто, з фаршем, курятиною або грибами
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Суспільство
Як зміна прізвища впливає на долю

Відповіді на життєво важливі питання можна спробувати знайти в гороскопах, астрології і навіть теорії Фен-Шуй. Ніколи не знаєш точно, в якій точці навколишньої дійсності зустрінеться заповітний «знак долі».

Прізвище є своєрідною родовою відмінністю людини. Знаючому досліднику вона може повідати багато про що: про національність, можливі заняття предків і т.д.

На відміну від імен, асортимент прізвищ набагато більш обширний. Зустріч з однофамільцем несе в собі деяку інтригу, тоді як людей з однаковими іменами може бути безліч. Познайомитися з людиною такого ж прізвища, що й у тебе, це як доторкнутися до «спорідненої душі».

За твердженням астрологів, прізвище здатне зіграти в долі носія саму несподівану роль. Гармонійне поєднання імені та прізвища обіцяє удачу та успіх. Вивченням психологічного портрета особистості в зв’язку з певним ім’ям і прізвищем займається нумерологія.

Перед укладенням шлюбу дівчина встає перед вибором, чи міняти прізвище на прізвище чоловіка або залишити своє. Необхідно вирішити питання, що більше підходить до її психологічного типу.

По одній з думок, виходячи заміж і беручи прізвище чоловіка, дівчина як би підключається до егрегора його сім’ї і входить в його Рід. Якщо немає дітей, при подальшому розлученні краще змінити прізвище назад на дівоче. У разі наявності спільних дітей прізвище змінювати не радять: по-перше, зв’язок все одно збережеться, а по-друге, можуть виникнути емоційні труднощі.

Поєднання прізвища-імені-по батькові сприймається як унікальний мелодійний букет, що впливає на гармонію «его». Кожен звук з цього поєднання породжує певні вібрації, що доходять до глибин підсвідомості. Наприклад, людей зазвичай дратують різкі звуки, такі як дверний скрип або «цвяхом по склу», а спів птахів і дзюрчання струмка приємно пестять слух. Так само і з іменами і прізвищами. Іменне «поле» всюди супроводжує людину, не випадково ім’я – самий солодкий для нього звук.

Проте якщо у вас не дуже милозвучне прізвище, це ще не привід для розладу. Як стверджують психологи, дуже часто саме люди з незвичайними прізвищами вибиваються в лідери, досягають значних результатів. Суть в тому, що такі прізвища привертають увагу і мотивують тому їх володарів до активної та плідної діяльності. З дітей, які носять оригінальні прізвища, виростають, як правило, талановиті та неординарні особистості.

Читайте також: ДОСЛІДНИКИ НАЗВАЛИ НАЙПОПУЛЯРНІШЕ ДИТЯЧЕ ІМ’Я У СВІТІ

Джерело.

Related Post