fbpx
Breaking News
Неймовірно смачно! Без цієї страви з гарбуза наша родина не уявляє осені. Просто, корисно, легко і всім до вподоби! Готувала бабуся, мама, а тепер – і я. Просто, з фаршем, курятиною або грибами
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Лайфхаки
Як зрозуміти, чи ви подобаєтеся чоловікові

Немає способу абсолютно точно сказати, чи подобаєшся ти хлопцю, окрім, хіба що, питання напряму, але є цікаві варіанти.

1. Вивчи мову його тіла

Якщо він любить тебе, то рідко буде обертатися спиною. Він хотітиме нахилитися до тебе і часто дивитися на тебе.

2. Перевір, як він реагує на візуальний контакт

Якщо ти подобаєшся хлопцю, то він або швидко відведе погляд, або намагатиметься затримати його. Це може бути не дуже приємно, якщо він тобі не подобається.

3. Послухай, що він говорить

Якщо ти подобаєшся хлопцю, він дещо нервуватиме і швидше за все почне говорити про себе. Перевірено, що хлопець захоче показати себе в кращому світлі, особливо якщо ти почала базікати з іншими хлопцями в компанії.

4. Зверни увагу на дотики

Він може покласти свою руку на твою, коли сміється, якщо ваші ноги доторкнулися, він не прибиратиме свою, він може обійняти тебе у веселу хвилину – все це хороша ознака того, що ти подобаєшся цьому хлопцю.

5. Прослідкуй, як він спілкується з іншими дівчатами і зрозумієш, чи відрізняється його ставлення до тебе

Деякі хлопці можуть фліртувати з іншими дівчатами, аби привернути твою увагу. Це дає йому шанс побачити твою реакцію і зрозуміти, чи подобається він тобі чи ні. Досить легко зрозуміти, чи намагається він змусити тебе ревнувати: він фліртуватиме з іншою, але періодично поглядати на тебе, аби вловити твою реакцію.

6. Він цікавитиметься речами, які тобі подобаються

Наприклад, якщо тобі подобається певний жанр музики, з’ясується, що він добре в нім розбирається і може запропонувати цікавий запис. Інший приклад: якщо ти захоплюєшся спортом, то він може грати в команді, аби показати, як добре, що вам “випадково” подобається одне і те ж і аби мати можливість зайвий раз зробити тобі комплімент.

7. Знервована поведінка

Він може нервувати, коли поряд з тобою, бажаючи справити враження. Він може нервово сміятися, у нього можуть спітніти долоні, він не може спокійно сидіти на місці, відводить погляд.

8. А як щодо його друзів?

Якщо вони знають про його симпатію до тебе, то підколюватимуть хлопця, коли ти проходитимеш повз. Вони можуть навіть спробувати дізнатися, як ти до нього ставишся. Вивчи їхню реакцію на твою присутність – вони посміхаються? Вони озираються на тебе? Вони переглядаються, неначе знають якийсь секрет?

9. Не ігноруй його, якщо він виявляє до тебе щиру цікавість

Він може просто посміхатися тобі на роботі, в інституті, при зустрічі на прогулянці. Посміхнися у відповідь!

10. Постеж, чи не повторює він мимоволі твою міміку?

Або може, ти перейшла до іншого столу, а він рушив за тобою? Люди зазвичай “віддзеркалюють” рухи і міміку тих, хто їм подобається.

11. Жарти

Якщо об’єктом підколок є лише ти, а не поголовно всі дівчата в його оточенні, значить щось тут нечисто. Він навряд чи хоче зачепити тебе, швидше просто чекає твоєї реакції.

12. Компліменти

Якщо ти поміняла зачіску або макіяж, і хлопець звернув на це увагу, то ти йому подобаєшся. Більшість хлопців навіть не відмітять цього, а якщо і відмітять, то промовчать. Подібний комплімент: “Ти добре виглядаєш сьогодні”, “тобі йде ця блуза”, “У тебе волосся укладене сьогодні по-іншому, дуже мило” – це індикатор того,что ти подобаєшся хлопцю.

Читайте також: 7 ПРИЙОМІВ, ЯКИМИ МИ ОБМАНЮЄМО САМІ СЕБЕ

Джерело.

Related Post