fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Здоров'я
Яка робота підвищує ризик померти

Вчені постаралися зрозуміти, як робота позначається на здоров’я літніх жителів США. Всього було проаналізовано близько 2,5 тис. Американців, які не вийшли на пенсію і продовжили працювати після 60-ти років. Дослідників цікавило рід діяльності людини, ступінь відповідальності, а також те, наскільки учасники експерименту були вільними у прийнятті рішень на своїх робочих місцях.

Семирічне спостереження привело до невтішних висновків. За словами представляє Університет Індіани Еріка Гонсалеса-Мулі (Erik Gonzalez-Mule), відповідальна робота навіть за умови високої свободи дій збільшувала шанси людини померти за спостережуваний період на 15% (в порівнянні з тими, хто не займав відповідальні посади). Також експерти з’ясували, що якщо важка робота “сусідить” з низькою право вільно вирішувати, то шанси померти збільшуються на 34%. Результати дослідження медиків з США були викладені у виданні Personnel Psychology.

Велике значення мав рід діяльності. Важка фізична робота на промислових підприємствах або відкритому повітрі найбільше збільшувала шанси на передчасну смерть. А ось офісні співробітники ризикують своїм життям набагато менше.

Самі вчені зовсім не наполягають на тому, щоб після 60-ти все кидали свою роботу. Найкращий спосіб уникнути непотрібних проблем – добиватися у керівництва більшої свободи дій. Це дозволить мінімізувати безліч проблем зі здоров’ям.

Читайте також: Прості поради, що допоможуть вам подолати хронічну втому

Джерело

Related Post