fbpx
Здоров'я
Який нaйнeбeзпeчнiший продукт в світі: назвали вчені

Газовані напої з цукрозамінників, які вважаються дієтичними, серйозно підвищують ризик виникнення iнcyльтy та нeдoyмcтвa.

Про це повідомили фахівці Американської асоціації серця.

Вони провели дослідження, в результаті якого з’ясували, що найшкідливішим для людського організму продуктом можна вважати дієтичну газовану воду.

Читайте також: ДОЛАР В УКРАЇНІ ПРОСІВ, А ЄВРО РВОНУВ ВГОРУ

,,Вживаючи хоча б одну баночку газованої “без цукру” в день, людина втричі збільшує свій ризик інсульту і в 2,9 рази – ризик розвитку cлaбoyмства”,  – стверджують вчені.

А шкідлива вона тому, що замість цукру в дієтичну газовану воду можуть додавати різні штучні підсолоджувачі. Зокрема, аспартам, який, потрапляючи в організм людини, розпадається на фенілаланін, аспарагінову кислоту і метанол, токсічение для організму.

Аспартам має властивість накопичуватися в головному мозку і викликати аномальну активність його нервових клітин. Крім того, він дає серйозне токсичне навантаження на печінку і сприяє акумуляції токсичних відкладень в кишковому тракті.

Крім того, газовані напої містять кислоту, підвищений вміст якої в організмі веде до швидкого старіння, запалення і руйнування тканин.

Джерело.

Related Post

facebook