fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
Які помилки загрожують втратою пенсії

Роботодавці вносять інформацію щодо працюючих українців до реєстру застрахованих осіб, тому дуже часто помилка в імені або прізвищі може вплинути на призначення пенсії в майбутньому.

Про це повідомила начальник Головного управління пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака і додала, що кожну літеру у прізвищі чи імені працівника або цифру в його ідентифікаційному коді відслідкувати неможливо.

“Подібних помилок є дуже багато тому потрібно щороку перевіряти свій страховий стаж у пенсійному фонді – чи все зараховано і чи саме на ім’я працівника. За наявності підприємства помилку дуже легко виправити. Але коли підприємство вже ліквідоване і керівник архівів не здав, зробити нічого неможливо. Тому працівникам треба бути дуже уважними і слідкувати за наявністю стажу самостійно”, – повідомила Корчака для видання Vlasno.info.

Читайте також: Стало відомо, на скільки зросте прожитковий мінімум, зарплата та пенсія

Джерело

Related Post