fbpx
Breaking News
Пляцок з халвою: такої смакоти ви ще не їли! У коржах немає ні грама барвників, але пляцок виходить зеленим-зеленим
“Яблучний делікатес”: цей пляцок дуже легкий і неймовірний смачний
Мульгікапсад із м’ясом: ця шедевр естонської кухні і є дуже популярною. А ще це чудовий спосіб приготувати щось нове і смачне із квашеної капусти. Спробуйте – не пошкодуєте!
Поїхала я у відрядження і хлопцеві про це розповіла. Ну поїхала я значить гроші заробляти, приїхала вранці другого дня, порадувати коханого таким хорошим сюрпризом, заходжу в квартиру, а там мій наречений з якоюсь дівчиною розвaжається. Красива дівка років 20. Сіла я на стільчик, дивлюся на них і мовчу
Доньку колишній чоловік не кинув, трудився на двох роботах, щоб поставити її на ноги. З чуток я знала, що у нього часто змінювалися жінки. Звичайно, мене це зачіпало, адже я все ще його любила і звинувачувала себе за те, що втратила. Але так не могло тривати довго. У мене мало бути своє життя
Суспільство
Які помилки загрожують втратою пенсії

Роботодавці вносять інформацію щодо працюючих українців до реєстру застрахованих осіб, тому дуже часто помилка в імені або прізвищі може вплинути на призначення пенсії в майбутньому.

Про це повідомила начальник Головного управління пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака і додала, що кожну літеру у прізвищі чи імені працівника або цифру в його ідентифікаційному коді відслідкувати неможливо.

“Подібних помилок є дуже багато тому потрібно щороку перевіряти свій страховий стаж у пенсійному фонді – чи все зараховано і чи саме на ім’я працівника. За наявності підприємства помилку дуже легко виправити. Але коли підприємство вже ліквідоване і керівник архівів не здав, зробити нічого неможливо. Тому працівникам треба бути дуже уважними і слідкувати за наявністю стажу самостійно”, – повідомила Корчака для видання Vlasno.info.

Читайте також: Стало відомо, на скільки зросте прожитковий мінімум, зарплата та пенсія

Джерело

Related Post