fbpx
Breaking News
Коли збираємося з подругами на жіночі посиденьки, балуємо себе “Жіночими примхами” – запаморочливо смачним тортиком з ізюмом, горіхами, чорносливом. Я “набила руку” саме ось на цьому рецептикові.
Панкейки-оладки – наш улюблений сніданок, особливо у вихідні! Пропоную 5 моїх улюблених рецептів таких оладушок, сподіваюся, і вам щось буде до смаку!
Дієтологи: ці продукти забирають надлишок жиру з організму!
10 відповідей духовника на запитання про  НАТІЛЬНИЙ ХРЕСТИК
Я не могла не помітити, як Зіна з мамою заздрісно поглядали на Маринку-наречену в шикарній білій весільній сукні і на її красеня-нареченого. Взагалі, своїм виглядом, моя свекруха з Зінаїдою сильно нагадували мені мачуху з дочками з казки про Попелюшку: похнюплене Зінине обличчя кривилося від неприхованої заздрості, а моя свекруха все бурмотіла, що батьки нареченого якісь невеселі: явно через невдалий вибір сина
Суспільство
Якою має бути ідеальна дружина: вчені визначили критерії

Можливо ви і є та сама «ідеальна»?!

Вчені знають, як стати ідеальною дружиною. Вони виділили основні принципи, які допоможуть жінці стати найкращою для свого судженого.

Отже, фахівці в області психології рекомендують:

1. Годувати його. Вираз, що шлях до серця чоловіка лежить через шлунок, цілком виправданий. Потрібно знаходити час для приготування його улюблених страв і не витрачати свої сили на те, що він їсти не любить.

2. Припинити з ним сперечатися. Слід залишити останнє слово за ним, не варто ускладнювати життя один одному.

3. Мати почуття гумору. Жарти і дурощі тільки зміцнять відносини.

4. Підтримувати його потреби. Потрібно звертати увагу на те, що йому цікаво і підтримувати його захоплення.

5. Не варто намагатися його змінити. Ідеальна дружина приймає чоловіка таким, який він є.

6. Підтримувати його успіхи і надихати на підкорення інших вершин.

7. Бути для нього другом. Потрібно бути кращими друзями один для одного – радості, смутку, невдачі і успіхи потрібно проходити разом.

8. Дозволяти милому проводити час з його друзями. Іноді варто провести один з вечорів не в компанії один одного. Це потрібно обом.

9. Дивувати коханого. Для чоловіка важливо, коли для нього роблять сюрпризи. Для нього, це прояв любові і бажання з боку його другої половинки робити його щасливим.

Читайте також: ЯК НЕ ПЕРЕЇДАТИ: 3 ВАЖЛИВИХ ПРАВИЛА

Вчені запевняють, що немає ідеальних людей, як і ідеальних дружин. Але є можливість прагнути поліпшити життя і стосунки закоханих. Для чоловіка ідеальна та, яка його любить і піклується про нього.

Джерело.

Related Post