fbpx
Breaking News
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Як вам?.. В Україну їдуть коміки, які підтримали анексію Криму. А в передноворічний вечір вони кілька годин розважали глядачів 112 каналу…
Закарпатські кіфлики – це, як не кажіть, бренд! А готувати їх мене навчила одна господиня з Закарпаття – це дуже легко! А смакота – не передати, цю випічку люблять як дорослі, так і діти, і скільки б не напекла, все з’їдять!
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
життєві історії
Якщо погодишся вийти за мене заміж, тоді й квіти подарую. А якщо не згодна, то гроші даремно не буду витрачати

Ось одне з найдивніших пропозицій руки і серця за часів моєї молодості.

Батьків попросили познайомити мене з племінником ревізора.

За усним параметрам кандидатура підходяща: вища освіта, інженерна посаду, старше на п’ять років, живе один в котеджі. Я погодилася.

На першу зустріч молода людина прийшла з тітонькою і тортом. Чинно попили чай, трохи поговорили і розійшлися.

Потім я поїхала працювати в інше місто, де жила в гуртожитку. Одного разу повернулася пізно ввечері, а на моєму ліжку той жених сидить. Адреса моя мама дала.

Сусідка по кімнаті пошепки посварилася, що півдня розважала чужого хлопця і пішла. Я швидко посмажила курку, непроханого гостя нагодувала і чаєм напоїла.

Читайте також: «Не буде онуків, – хитро заявила свекруха. – Я до бабки однієї їздила в село. Але поки я не захочу»

Задоволений кавалер і повідомив: «Ти мені подобаєшся. Якщо згодна вийти за мене заміж, то зараз же збігаю на вулицю і куплю тобі букет у бабусь.

А якщо не згодна, то гроші даремно не буду витрачати. Я звик економити! »

Запропонувала разом прогулятися і подумати.

Коли проходили повз автобусну зупинку, то і відповіла: «Ой! Твій автобус до вокзалу!» Жених автоматично заскочив в салон, а я йому помахала на прощання.

Related Post