fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
життєві історії
Якщо погодишся вийти за мене заміж, тоді й квіти подарую. А якщо не згодна, то гроші даремно не буду витрачати

Ось одне з найдивніших пропозицій руки і серця за часів моєї молодості.

Батьків попросили познайомити мене з племінником ревізора.

За усним параметрам кандидатура підходяща: вища освіта, інженерна посаду, старше на п’ять років, живе один в котеджі. Я погодилася.

На першу зустріч молода людина прийшла з тітонькою і тортом. Чинно попили чай, трохи поговорили і розійшлися.

Потім я поїхала працювати в інше місто, де жила в гуртожитку. Одного разу повернулася пізно ввечері, а на моєму ліжку той жених сидить. Адреса моя мама дала.

Сусідка по кімнаті пошепки посварилася, що півдня розважала чужого хлопця і пішла. Я швидко посмажила курку, непроханого гостя нагодувала і чаєм напоїла.

Читайте також: «Не буде онуків, – хитро заявила свекруха. – Я до бабки однієї їздила в село. Але поки я не захочу»

Задоволений кавалер і повідомив: «Ти мені подобаєшся. Якщо згодна вийти за мене заміж, то зараз же збігаю на вулицю і куплю тобі букет у бабусь.

А якщо не згодна, то гроші даремно не буду витрачати. Я звик економити! »

Запропонувала разом прогулятися і подумати.

Коли проходили повз автобусну зупинку, то і відповіла: «Ой! Твій автобус до вокзалу!» Жених автоматично заскочив в салон, а я йому помахала на прощання.

Related Post