fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
Який алкоголь корисний для здоров’я

Вчені довели користь напою з тривалою витримкою.

Англійські вчені провели дослідження і встановили, що червоне вино, виготовлене за “правильною технологією”, дуже корисне для серцево-судинної системи людини.

Такими властивостями володіють вина, приготовані за старовинними традиціями, тобто ті, які мають довгу витримку. Тоді в алкогольному напої утворюється речовина з групи проціанідинів. Воно позитивно впливає на внутрішню оболонку кровоносних судин. Крім того, дане з’єднання нейтралізує ендотелін-1, а його надлишок призводить розвитку серцево-судинних захворювань.

Фахівці віддають перевагу винам, виробленим у Франції і в Італії, так як там дотримуються традиції приготування напоїв.

Читайте також: ВЧЕНІ ВИЗНАЧИЛИ, ЯКІ ЛЮДИ НАЙЧАСТІШЕ БРЕШУТЬ

Джерело.

Related Post