fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Економіка
Допомога по вaгiтнocтi та пoлoгax у 2017 році і виплати на дитину: нові зміни

Поява маляти в сім’ї – довгоочікувана подія для будь-яких батьків. Але після народження дитини з’являються додаткові витрати.

Українське законодавство встановлює право сімей, в яких виховуються та проживають неповнолітні діти, на отримання державної допомоги.

Більшість соціальних допомог залежить від прожиткового мінімуму, середній показник якого в 2017 році встановлено на рівні:

з 1 січня – 1 544 гривень, з 1 травня – 1 624 гривні, з 1 грудня – 1 700 гривень.

Крім того, передає Юридичний портал України, Законом України «Про Державний бюджет на 2017 рік» встановлено такі стандарти прожиткового мінімуму для основних соціальних і демографічних груп населення:

Допомога по вагітності та пологах

Процедура призначення і виплати соціальної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами проводиться відповідно до розділу 2 ЗУ «Про державну допомогу сім’ям з дітьми». Право на фінансову допомогу мають вагітні жінки (у тому числі неповнолітні), які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, а саме:

 • Жінки, звільнені у зв’язку з ліквідацією підприємства (за умови звільнення з роботи не раніше ніж за 6 місяців до набуття права на одержання допомоги);
 • Підприємці, які не платять страхові внески до Фонду соціального страхування;
 • Аспірантки, докторантки, клінічні ординатори, студентки вищих навчальних закладів та ПТУ;
 • Жінки-військовослужбовці (ВСУ, СБУ, Держприкордонслужба, поліція і т.д.);
 • Безробітні, зареєстровані в центрі зайнятості;
 • Непрацюючі жінки (домогосподарки).

Читайте також: У ЦЕНТРІ ЛЬВОВА АВТОБУС НА СМЕРТЬ ПЕРЕЇХАВ ПАРКУВАЛЬНИКА

Дородові і післяпологові виплати призначаються породіллям, якщо звернення за ними надійшло не пізніше ніж через шість місяців з дня закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами. Виплати проводяться в повному розмірі одноразово, тобто за весь період відпустки, тривалість якої становить 126 або 140 календарних днів (в залежності від протікання пологів і кількості новонароджених). Жінкам, віднесеним до 1-4 категорії осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, допомога виплачується за 180 календарних днів.

Згідно із законодавством, допомога надається в розмірі 100% середньомісячного доходу жінки (зарплата, грошове забезпечення, стипендія, допомога по безробіттю і т.д.), а непрацюючим жінкам та жінкам, зареєстрованим як підприємець, – в розмірі 25% розміру прожиткового мінімуму для працездатного населення країни.

Таким чином, розмір допомоги по вагітності та пологах у 2017 році складе:

за 126 к.д .: з 1 січня – 1 680 грн., з 1 травня – 1 768 грн., з 1 грудня – 1 850 грн.
а 140 к.д .: з 1 січня – 1 866 грн., з 1 травня – 1 964 грн., з 1 грудня – 2 055 грн.
за 180 к.д .: з 1 січня – 2 399 грн., з 1 травня – 2 525 грн., з 1 грудня – 2 642 грн.

Допомога по народженню дитини

Підвищення розміру допомоги у зв’язку з народженням дітей в Україні в 2017 році не передбачено. Як і раніше, грошова підтримка від держави буде надаватися батькам, які звернулися в управління соцзахисту в рамках встановленого законом терміну (1 рік з моменту народження дитини).

Загальний розмір декретних виплат становить 41 280 гривень. Однак отримати всю суму грошової допомоги по народженню відразу у батьків не вийде, оскільки дитячі виплачуються в два етапи. Перший – одноразова допомога (10 320 гривень) – зараховується на банківський рахунок батьків через 1-2 місяці після оформлення допомоги. Другий – сума, що залишилася (30 960 гривень) – виплачується рівними частинами (860 грн.) Протягом трьох років.

Читайте також: САНКЦІЇ ДІЮТЬ: РОСІЯ РИЗИКУЄ ЗАЛИШИТИСЯ БЕЗ СМАРТФОНІВ

Допомога одиноким матерям

Надання грошової допомоги на дітей одиноких матерів регламентовано Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми». Сума виплат у 2017 році збільшена не була і, як і раніше, становить різницю між 100% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців. Максимальний розмір допомоги матерям-одиначкам:

Допомога на дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів

Тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, призначається дитині віком до 18 років. Аліменти від держави надається в розмірі, що дорівнює різниці між 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні 6 місяців. Таким чином, максимальна сума грошової допомоги дітям, чиї батьки не платять аліменти, в 2017 році становить:

 • дітям до 6 років: з 01.01.17 – 677,5 грн., з 01.05.17 – 713 грн., з 01.12.17 – 746 грн.
 • дітям 6-18 років: з 01.01.17 – 844,5 грн., з 01.05.17 – 888,5 грн., з 01.12.17 – 930 грн.
 • Допомога на дітей-інвалідів

Право дітей-інвалідів на отримання грошової допомоги регламентовано Законом України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам». Розмір фінансової допомоги встановлюється в процентному співвідношенні від прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян. Сума виплати на дитину-інваліда в Україні в 2017:

Виплати з питань опіки та піклування

Відповідно до закону, діти, які внаслідок смерті батьків, позбавлення їх батьківських прав, хвороби батьків чи з інших причин залишилися без батьківського піклування та отримали статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, мають право на державну допомогу. Грошова допомога призначається і виплачується офіційним опікунам або піклувальникам дитини. Сума допомоги з опіки та піклування у 2017 році становить 2 прожиткових мінімуми:

 • для дітей до 6 років: з 01.01.17 – 2 710 грн., з 01.05.17 – 2 852 грн., з 01.12.17 – 2 984 грн.
 • для дітей 6-18 років: з 01.01.17 – 3 378 грн., з 01.05.17 – 3 554 грн., з 01.12.17 – 3 720 грн.

Зверніть увагу, що при отриманні на дитину пенсії, аліментів, стипендії, державної допомоги (крім соцдопомоги на дітей-інвалідів), розмір допомоги на дитину, над якою встановлено опіку чи піклування, визначається як різниця між двома прожитковими мінімумами та розміром призначених пенсії, аліментів , стипендії, державної допомоги.

Читайте також: ШКОЛЯРА, ЯКОГО ВИГНАЛИ З УРОКУ, ЗНАЙШЛИ ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ 3 ДНІ

Джерело.

Related Post