fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Шоу-бізнес
Євген Кошовий змінився до невпізнання

У другій грі третього сезону проекту “Ліга сміху” брали участь 7 команд зі своїми зірковими тренерами. Зйомки проходили на початку березня в Києві в Міжнародному центрі культури і мистецтв (Жовтневий палац).

За правилами гри всі тренери виступали зі своїми командами. Актор студії “Квартал 95” Євген Кошовий, який тимчасово замінює Сергія Сивохо, вийшов на сцену в образі самого Сергія Анатолійовича, мовляв, “так команді зручніше і не потрібно звикати до нового тренера”.

Причому в такому вигляді його багато хто не відразу й впізнав, настільки він подобрішав за рахунок спеціального костюму. “Але ми тепер знаємо, як Женя буде виглядати через 10 років”, – жартували над ним партнери по команді.

Читайте також: СЄДОКОВА НА ЛІКАРНЯНОМУ ЛІЖКУ РОЗПОВІЛА ПРО НЕПРОСТЕ НАРОДЖЕННЯ СИНА

Джерело.

Related Post