fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Суспільство
Євген Кошовий висловився про головні втрати від війни з РФ

На думку Євгена Кошового, потрібно залишатися патріотом навіть у разі “перенесення” держави.

Один з провідних коміків студії “Квартал 95” Євген Кошовий вважає, що справжній артист-патріот повинен завжди залишатися вірним своїй країні, що б у ній не траплялося – війна, перемир’я або навіть перенесення держави в інше місце.

“Ти завжди повинен залишатися в країні і працювати в її інтересах, а не в інтересах держави, яка раптом чомусь на тебе наскочила”, – висловив він загальну думку всього колективу.

Представник “Кварталу” не вірить у щирість більшості представників російського шоу-бізнесу, які до конфлікту зі сцени зізнавалися в любові до українців і древнього Києва, а тепер різко змінили тональність і називають наших громадян бандерівцями.

“Ми в Росії були не настільки відомі, як російські актори відомі в нашій країні. Це вони втратили близько 40 мільйонів глядачів”, – нагадав Кошовий.

Однак найбільшою втратою він вважає втрату друзів у сусідній країні, яка була спровокована масовим зомбуванням росіян.

Читайте також: СААКАШВІЛІ ЗВИНУВАТИВ ПОРОШЕНКА У РОЗРОБЦІ ПЛАНУ “ШАТУН”

Джерело.

Related Post