fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Культура
Євробачення-2017: де в Києві з’явиться Евросело і Євроклуб

Влада міста розповіла про підготовку до пісенного конкурсу

Влада столиці провели нараду з підготовки до міжнародного пісенного конкурсу Євробачення, який в наступному році відбудеться в Києві.

Уже визначено п’ять основних локацій, які задіють у заході. “Дві локації будуть розміщені в МВЦ – основна арена і прес-центр. EuroClub розміститься в БЦ “Парковий” (там знаходиться знаменита “вертолітний майданчик Януковича” – Авт.). Євросело організуємо на Хрещатику. Місце відкриття і закриття пісенного конкурсу зараз обговорюється. Святкові заходи будуть проводитися в “Мистецькому Арсеналі”, КМДА або на території “Софії”, – повідомив на своїй сторінці в Фейсбук директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель.

Також, за його словами, на нараді детально обговорили необхідний благоустрій по кожному з майданчиків Євробачення. “Особливу увагу приділяємо благоустрою Лівобережної площі, оскільки там розташовані відразу дві локації. Обговорили можливість запуску річкового трамвайчика, який курсуватиме по Дніпру від Поштової площі до основного місця проведення фестивалю на Лівобережній. Визначили необхідність створення проекту зручних пішохідних переходів”, – повідомив Сергій Майзель.

Чиновник також уточнив, що в рамках підготовки до Євробачення-2017 буде проведено капремонт основного освітлення і дорожнього покриття, створена святкова ілюмінація на Броварському проспекті, Русанівській набережній і мосту Метро.

На Хрещатику буде створена комфортна зона, буде проведено ремонт дорожнього покриття та відремонтовано фонтан на Майдані Незалежності. Також визначили зміни в організації дорожнього руху та обговорили необхідність установки додаткових світлофорів.

Читайте також: “Євробачення” в Києві: як відреагували українці

Джерело

Related Post