fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Політика
Європейський суд зобов’язав Україну відшкодувати сім’ї Януковича юридичні витрати

Київ повинен компенсувати втікачеві і його родичам 6,3 млн грн.

Європейський суд справедливості відхилив апеляційну скаргу України на рішення про відшкодування нею юридичних витрат екс-президенту Віктору Януковичу і його синам. Про це повідомили в юридичній компанії Joseph Hage Aaronson з посиланням на рішення суду від 5 жовтня.

Повідомляється, що 25 березня 2015 року суд ЄС приймав аналогічне рішення, проте українська сторона його оскаржила в Європейському суді справедливості.

“Відповідно до опублікованого вчора рішенням від 5 жовтня 2016 року Європейський суд справедливості відхилив апеляційну скаргу і підтвердив, що уряд України має не тільки понести витрати в зв’язку з невдалим вступом в процес, але також і витрати в зв’язку з невдалою спробою апеляції”, – сказано в повідомленні.

Як повідомлялося, Суд ЄС зобов’язав Київ компенсувати родині Януковича 6,3 млн грн в якості компенсації їх витрат як позивачі у справі про скасування майнових санкцій. Це рішення було винесене ще в 2015 році. Пізніше Україна оскаржила це рішення.

Читайте також: 49-РІЧНА НІКОЛЬ КІДМАН МАЛО НЕ ОСОРОМИЛАСЯ НА ЧЕРВОНІЙ ДОРІЖЦІ ЧЕРЕЗ ВИСОКИЙ ВИРІЗ НА СУКНІ

Джерело.

Related Post