fbpx
Світ
Євросоюз може втратити ще одну країну

Західні аналітики вважають, що через те, що Дональд Трамп стане президентом, США буде все складніше докоряти Грецію в потуранні Москві.

Дії Греції, коли вона приймала російський есмінець по шляху до сирійського узбережжя йдуть врозріз з позицією її союзників в ЄС.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на статтю “Захід не може протистояти Росії в еру Дональда Трампа” у виданні Тime.

Жоден з членів Альянсу Греції не висловив своїх заперечень. Крім того, про це не згадував і президент США Барак Обама під час свого візиту в Афіни минулого тижня.

Видання зазначає, що ще до того, як Дональд Трамп виграв президентські вибори з обіцянкою “налагодити відносини” з Росією, Євросоюз був занадто розділений через біженців, економічний застій, ісламістський екстремізм та зростання популістського правого руху, щоб додати до цього ще й внутрішні суперечки через Росію.

У свою чергу, деякі аналітики консервативних політичних поглядів в Вашингтоні скаржилися, що поведінка Греції “неприйнятна” і “негідна з боку союзника НАТО”. Вони також заявили, що через те, що Дональд Трамп стане президентом, США буде все складніше докоряти Греції в потуранні Москві.

“За правилами ЄС, у кожній державі-члені є право накласти вето на політику санкцій, голосування за якими зазвичай приходить кожні шість місяців. Численні європейські країни – зокрема, Греція, Італія, Угорщина, Словаччина і Кіпр – підштовхують до ослаблення санкцій відносно Росії, стверджуючи, що вони шкодять європейській економіці і не змогли змінити поведінку РФ”, – пишуть журналісти.

Видання пише, що все це не означає, що Росія отримала надійного союзника у вигляді Греції. Але це може означати, що Євросоюз втратив цього союзника.

Читайте також: УКРАЇНЦІ МАСОВО ПОНЕСЛИ СМАРТФОНИ І ТЕХНІКУ В РЕМОНТ

Джерело.

Related Post