fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Шоу-бізнес
Юрій Горбунов показав романтичне фото з Катериною Осадчою

Закохані приїхали до Львова на фестиваль джазової музики Alfa Jazz Fest.

Знамененитості, які нещодавно стали батьками, прибули у місто Лева. Вочевидь, Катерина приїхала сюди, щоб записати кілька коментарів знаменитостей для своєї програми.

Вона вже публікувала у своєму мікроблозі фото з Хатією Деканоідзе. А от чоловік, вочевидь, приїхав з нею, щоб просто послухати гарну музику.

Сьогодні Горбунов поділився новим фото на своїй особистій сторінці у соціальній мережі Instagram. На цьому знімку він ніжно обіймає Осадчу на лавочці.

За кілька хвилин фото зібрало майже дві тисячі лайків і багато захоплених коментарів.

Читайте також: КАТЯ ОСАДЧА ОПУБЛІКУВАЛА ЗВОРУШЛИВЕ ФОТО З ДОРОСЛИМ СИНОМ

Джерело.

Related Post