fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Події
З двох областей на Заході і Сході на військову службу призвуть найменше юнаків

У квiтнi-травнi цього року на строкову вiйськову службу призвуть 14 135 громадян України. Це на 2,5 тисячi менше, нiж минулої весни. Такi цифри затвердив постановою Кабмiн.

9 тисяч поповнять лави Збройних сил України, 4 тисячi – Нацiональної гвардiї України, 800 – Державної спецiальної служб транспорту. Найбiльше громадян призвуть iз Днiпропетровської областi – 1,5 тисячi, найменше з Луганської та Закарпатської – 210 i 250 вiдповiдно.

Збiльшено розмiр одноразової грошової виплати строковикам. Вона цього року становить 3200 гривень. У 2016 роцi призовники отримали по 2900 гривень.

Призовникiв направлятимуть спершу в навчальнi центри для здобуття вiйськово-облiкової спецiальностi, розповiв Олександр Поронюк, начальник Захiдного регiонального медiацентру Мiнiстерства оборони України. Служитимуть вони за екстериторiальним принципом. Тобто не у своєму регiонi. Пiсля пiдготовки їх розподiлятимуть по частинах вiдповiдно до потреби в тих чи iнших вiйськово-облiкових спецiальностях.

До проведення АТО залучати вiйськовослужбовцiв строкової служби заборонено. Служитимуть на мирнiй територiї. Якщо ж хлопець виявить бажання, то тодi може укласти контракт i вже як контрактник буде служити в бойовому пiдроздiлi, що виконуватиме завдання в АТО.

Читайте також: 2 речі, які треба зробити ще до кінця Великого Посту

Джерело.

Related Post