fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Економіка
З’явилась інформація, коли Україна повністю забезпечуватиме себе газом

Проект Концепції підвищення розвитку газовидобувної галузі передбачає зростання видобутку власного газу до 27 мільярдів метрів кубічних.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон, передає “Укрінформ”.

“Основна мета – досягення до 2020 року видобування українського газу в кількості, який забезпечили б потреби економіки і населення”, – зазначив він.

За підрахунками, обсяг видобутку повинен складати не менше 27 мільярдів метрів кубічних.

На думку Кістіона, проект Концепції підвищення розвитку газовидобувної галузі до 2020 року можуть схвалити вже у середу, 5 жовтня, під час засідання Уряду.

Читайте також: У США ПОТУЖНИЙ ВИБУХ ЗНИЩИВ ДВА БУДИНКИ

Нагадаємо, раніше лідер “Народного фронту” Арсеній Яценюк заявляв, що Україна буде повністю енергетично незалежною у десятирічній перспективі.

Джерело.

Related Post