fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Спорт
За какую сумму Зинченко перейдет в “Манчестер Сити”

Трансфер Александра Зинченко обойдется “Манчестер Сити” в 3,5 млн фунтов.

Украинский полузащитник “Уфы” Александр Зинченко, который уже в ближайшие дни подпишет контракт с “Манчестер Сити”, поможет российскому клубу заработать не меньше 3,5 миллионов фунтов (более 4 миллионов евро).

Manchester Evening News утверждает, что такая сумма обсуждалась еще на предварительных переговорах, которые состоялись до Евро-2016. Вполне вероятно, что “горожане” заплатят за 19-летнего хавбека несколько больше, поскольку Зинченко принял участие в трех матчах сборной на чемпионате Европы (дважды выходил на замену, оказался в стартовом составе на игру с Польшей).

Источник

Related Post