fbpx

Опозиційний блок засудив рішення влади про заборону доступу українських громадян до популярних в Україні російським соціальних мереж — «ВКонтакте» і «Одноклассники».

«Це середньовічне рішення відкидає Україну до лав тоталітарних держав, порушуючи базові права громадян на свободу слова та інформації. Ми вимагаємо скасувати указ про заборону доступу до соцмереж і закликаємо всі демократичні сили України та світу нас підтримати», — йдеться в заяві, опублікованій прес- службою Опоблоку.

Як зазначили в політсилі, заборона на доступ до соцмереж — це не захист національної безпеки, а заборона на право людей самим отримувати інформацію.

Читайте також: Охоронець Яроша прострілив людині ноги за відмову сказати «Героям слава!»

«Влада боїться власних громадян. Вона продовжує політику щодо взяття під контроль всіх засобів інформації і комунікації та заборони неконтрольованих. Влада не в змозі зупинити війну або поліпшити життя людей, тому переходить до заборони на інформацію. Її мета — самозбереження через монополію на інформацію і цензуру», — йдеться в заяві.

«Заборона на доступ громадян до соцмереж показує, що влада не відповідає не тільки за виклики, які стоять перед країною, а й сучасним світом взагалі. Діючи допотопними методами, вона не покращує ситуацію, а тільки знищує залишки поваги до себе», — наголосили в партії.

Опозиційний блок назвав рішення про заборону доступу до соцмереж «злочином перед суспільством» і зажадав скасування відповідного указу.

Читайте також: «Технічні нюанси»: стало відомо, коли провайдери заблокують «Вконтакте» і «Яндекс»

Джерело

Related Post

facebook