fbpx
Breaking News
Центр Разумкова провів опитування: 70% українців позитивно оцінюють діяльність Зеленського, 44% – Верховної Ради
Неймовірно смачно! Без цієї страви з гарбуза наша родина не уявляє осені. Просто, корисно, легко і всім до вподоби! Готувала бабуся, мама, а тепер – і я. Просто, з фаршем, курятиною або грибами
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
життєві історії
Заради чоловіка відмовилася від материнського щастя

Відразу ж після весілля вони хотіли завести дитину. Минали місяці, але Катерина так і не вагітніла. Жіночі дні приходили завжди в строк. Спочатку не звернули на це уваги.

Думали, що раз не виходить, значить, ще не час. Попереду ціле життя, і вони обов’язково стануть батьками. Через кілька років вирішили звернутися до лікаря.

Катерина обстежилася в декількох клініках, і весь медичний персонал заявляв їй, що вона абсолютно здорова і може мати дітей стільки, скільки захоче.

Однак вaгiтність раніше обходила її стороною. Взялися за чоловіка. Проблема виявилася в ньому. Пробували лікуватися, але нічого не допомагало. Бeзплiддя стало його остаточним діагнозом.

Василь дуже засмутився, що ніколи не зможе стати батьком. Повернувшись додому, він розплакався і сказав дружині:

– Навіщо я тобі такий потрібен? Якщо хочеш йди, я тебе зрозумію!

Катерина намагалася його втішити. Заявила, що вона залишиться з ним не дивлячись ні на що. І у них обов’язково все буде добре!

Життя поїздом покотилася вперед. З дитячого будинку взяти дитину так і не зважилися. Завели кішку, яка періодично приносили їм кошенят, і вони з ними няньчилися.

Багато знайомих говорили Катерині, щоб вона сходила на сторону. Чоловік простить. Зате в будинку з’явиться її рідне дитя. Але вона відповіла, що ніколи не піде на таке. Зберігала вірність чоловіку, тому що дуже сильно його любила.

– Значить, доля моя така! – постійно повторювала дівчина. – І я ніколи не зможу зрадити своєму Вася!

Читайте також: Запорука успіху жінки серед чоловіків – не молодість і не краса

Подружжя не помітили, як їм перейшло за сорок. Тема дітей переносилася вже легше. Якось раз друзі запросили подружжя на вечірку. Вони з задоволенням прийняли пропозицію.

З’явилася можливість провести час у веселій компанії. Коли чоловік запросив на танець її подругу, Катерина не надала цьому особливого значення. Повернулися додому в гарному настрої і відразу ж лягли спати. Від втоми просто валилися з ніг.

З того часу Василь став частіше затримуватися на роботі. Через півроку він з’явився додому ближче до півночі і різко заявив, що подає на розлучення. Він зустрів іншу і сильно закохався. І тепер не уявляє своє подальше життя без неї.

На хвилину Катерині здалося, що він просто жартує. Хоче подивитися на її реакцію. Однак по його серйозного особі відразу ж зрозуміла, що Василь все говорить серйозно. Вона не могла повірити в його слова.

– Як же так? – тихо промовила жінка.

– Пробач мене будь ласка! – відповів він. – Але я хочу бути з нею!

Дружина намагалася його вмовити залишитися. Переконувала, що у нього це скоро пройде, і вони знову стануть жити як раніше. Але Василь був непохитний.

– Заради мене вона теж розлучилася з чоловіком! – промовив він.

– А як же я? – слізно запитала жінка.

– Ти ще обов’язково зустрінеш свою людину! – спокійно сказав чоловік.

До ранку він залишився вдома. Вони спали в різних кімнатах. Їй хотілося дуже багато йому висловити, але Катерина розуміла, що зараз це просто безглуздо.

Він для себе все вже вирішив. І йому зовсім байдуже, як вона буде жити далі без нього. Катерина заради чоловіка відмовилася від материнського щастя, а він так просто її кинув.

Related Post