fbpx
Breaking News
Найкраща зимова перша страва в нашій оселі – солянка. Її люблять всі в нашій родині. Я давно обрала для себе саме цей рецепт, бо як на мене – він ідеальний, нічого зайвого, а смак неперевершений! Чоловік одразу хапає в обійми, як тільки бачить на плиті цю соляночку!
Ніжніше ніжного! Цей медовий пляцок тане у роті, не складний у приготуванні, печеться легко і швидко, тому готую часто! Такий смачний, що чоловік і діти просять знову і знову.
Коли на душі важко, тривожно, щось гризе і хочеться плакати – читайте ці особливі молитви і вони вам допоможуть.
Лікарі кілька годин намагалися врятувати моє життя і життя моєї дитини. Я прокинулася в палаті, навколо нікого не було, я помацала живіт і зрозуміла, що живота у мене вже немає. Я попросила принести малюка. Лікар мовчки знизала плечима і пішла… Те що було бoляче, – це нічого не сказати. Це було жaхлuво, наче тебе знищили, але ти залишилася жити
Марта ніколи себе не вигадувала, була такою, як була. Вперше пізнала любов у дванадцять з троюрідним братом, старшим на три роки. Потім були різні хлопчаки з села. А в 15 вона закохалася у Гната, батька свого однокласника. І то вже на все життя.
Україна
Завтра в Україні стане ще холодніше

Завтра, 14 червня, в Києві мінлива хмарність, вночі без опадів, вдень невеликий дощ, вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі +12 … + 14 градусів, удень +16 … + 18 градусів.

На заході мінлива хмарність, без опадів, вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі +8 … + 13 градусів, удень +15 … + 20 градусів.

На півночі мінлива хмарність, вночі без опадів, вдень невеликий дощ, вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі +9 … + 14 градусів, удень +14 … + 20 градусів.

У центрі мінлива хмарність, без опадів, вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі +10 … + 16 градусів, удень +15 … + 20 градус.

На сході мінлива хмарність, без опадів, тільки в Донецькій і Луганській областях вночі короткочасний дощ, місцями гроза, вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі +9 … + 14 градусів.

На півдні мінлива хмарність, вночі короткочасний дощ, місцями гроза, вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі +13 … + 18 градусів, удень +21 … + 26 градусів.

Читайте також: У КИЄВІ СТАВСЯ ВИБYX У МАРШРУТЦІ: ВОДІЙ ЗНЕПРИТОМНІВ, СЕРЕД ПОСТРАЖДАЛИХ – ВAГIТНA

Джерело.

Related Post