fbpx
Суспільство
“Здатися ти завжди встигнеш”: з’явилися зворушливі подробиці зустрічі Тіни Кароль з онкохворою дівчинкою (відео)

Народна артистка України Тіна Кароль проявила щиру небайдужих під час візиту до онкохворий Валерії Кікош з Озерного під Житомиром, тим самим повернувши 11-річній дівчинці спрагу до життя.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.Тиждень.

Як зазначається, після складної операції в Туреччині дівчинку чекає важке лікування.

Лера почала відмовлятися від їжі і постійно плакала.

Повернути інтерес до життя не вдавалося нічим. Одного разу мама помітила, що Лера в телефоні розглядає фото співачки Тіни Кароль, слухає її пісні. І запитала, чи хоче, щоб до неї приїхала Тіна Кароль. Дитина розплакалася.

Про мрію Лери заспівати разом з Тіною Кароль волонтери написали в Facebook. Прохання дівчинки сколихнула соціальні мережі. Сотні перепис, дзвінків і повідомлень.

І ця фантастична зустріч стала можливою.

Тіна Кароль приїхала до дівчинки прямо додому і виконала її заповітну мрію – заспівали разом. А ще співачка подарувала їй браслетик з сердечком, на якому написано слова з її пісні “Здатися ти завжди встигнеш”.

Ніколи не здаватися і вірити в одужання закликають лікарі відділення онкогематології Житомирської обласної дитячої лікарні.

Свого часу саме Тіна Кароль допомагала встановити медичне обладнання для цього закладу. Але, крім медикаментів, хворим потрібні ще й позитивні емоції, які можуть стати цілющими.

“Боротьба з онкологією повинна бути тільки на позитиві, тобто віра в те, що буде все нормально. І позитивні емоції тут дуже важливі”, – говорить лікар-онкогематолог Житомирської обласної дитячої лікарні Олексій Кульбіда.

Зараз тут на лікуванні майже 30 дітей. 13-річний Павло Жеревчук тут вже вдруге. Після операції на кишечнику стався рецидив. Попереду важка хіміотерапія. Але він мріє.

“Перше, про що я мрію, це вилікуватися. А друге – я б собі хотів на літо футбольні бутси і м’яч. А також сфотографуватися з Потапом”, – говорить онкохворий Павло Жеревчук.

6-річна Алла Дев’ятко, у якій виявили пухлину нирки, теж має свою велику мрію – зустрітися з президентом Петром Порошенко.

А 12-річна онкохвора Ліза Якубенко мріє про море: “Я була всього два рази в житті на море, хотіла поїхати в тому році, не вийшло”.

Читайте також: Науковці зробили несподіване відкриття щодо тривалості життя алкоголіків

Джерело.

Related Post

facebook