fbpx
Події
Жінка разом із дочкою дві доби жили у під’їзді

У Краматорську Донецької області 34-річна жінка та її 9-річна донька дві доби ночували у під’їзді.

Про це повідомляє прес-служба поліції міста.

У поліції повідомили, що рік тому родичі колишнього чоловіка жінки вигнали її з дитиною із помешкання. Майже рік жінка із дочкою жили у випадкових знайомих, доки і ті не вигнали їх. Не маючі ані грошей, ані роботи, ані житла, жінка з донькою вимушені були декілька діб поспіль ночувати у під’їзді.

Читайте також:  Вибач, але ні: як правильно відмовляти?

У школі, яку відвідувала дівчинка, вчитель звернула увагу на неохайний вигляд дитини та запитала її, у чому причина. Школярка зізналася, що вже дві доби живе у під’їзді. Педагоги негайно викликали до школи матір та співробітників поліції. Жінка раніше не попадала в поле зору соціальних служб та правоохоронців, не зловживає спиртним, але попала у скрутне матеріальне становище та потребувала допомоги.

Правоохоронці разом із співробітниками Служби по справах дітей допомогли родині знайти тимчасовий притулок: деякий час вони житимуть у реабілітаційному центрі. Наразі вирішується питання про спрямування їх до спеціального центру матері та дитини у сусідньому місті Дружківка. Там жінці допоможуть відновити втрачені документи та влаштуватися на роботу.

Джерело.

Related Post

facebook