fbpx
Суспільство
Живіть по серцю

Живіть по серцю, тобто так, як воно вам підказує. Озираючись зараз на прожиті роки, я можу сказати, що більшу частину з них я прожила не власною життям. Все гналася за чужими мріями і стандартами.

А потім зрозуміла, що щастя-то немає. Немає його, коли живеш не серцем, а головою. Мислити розумно звичайно теж треба, але в першу чергу завжди треба намагатися прислухатися до себе, до свого серця .

Воно завжди підкаже правильний шлях, якщо навчиться себе довіряти. Адже якщо ми не будемо довіряти в першу чергу собі, то кому ж нам довіряти? Перекладати відповідальність за свою життя і за прийняття рішень на інших – це не варіант. За наше життя відповідальність лежить тільки на нас. Так і жити насправді простіше. Тільки нас цьому не вчать.

Погодьтеся, адже мало кого з дитинства батьки вчать брати відповідальність на себе, за свої вчинки? Все більше шкодують своїх дітей, і кажуть: «Та рано ще. Ось нехай підросте трохи, і тоді будемо вчити ».

А насправді з дітьми немає такого поняття як рано, особливо в цьому питанні. Тому і виростає покоління інфантильних і ні чим не обтяжених людей, які потім стають дорослими з чужими цілями в житті і незрозумілими стандартами в усьому. І починають ходити потім по психологів і психотерапевтів, і лікувати свої дитячі травми. Тому що, в якийсь момент розуміють, що життя не складається і треба щось з цим робити. Не всі звичайно, але таких людей зараз багато.

Добре звичайно піти до психолога, і він тобі допоможе і направить на потрібний шлях, але ще краще постаратися і розібратися самому з собою . І саме для цього треба навчитися слухати себе і своє серце .

Спробуйте виділити собі час, щоб побути з собою наодинці. Ми так рідко робимо це в щоденній гонці за незрозуміло чим. Нехай може спочатку це буде п’ять чи десять хвилин, коли ви будете залишатися одні й слухати себе.

У цей час треба намагатися відключати всі зайві думки і звертати погляд всередину себе, в своє серце. Дозвольте йому почати розмову з вами. Чим більше ви будете це практикувати, тим більше вам буде це подобатися, повірте.

Ви будете згадувати свої дитячі мрії, або щось, чим вам подобалося займатися, але ви це закинули. Не сваріть себе ні за що, просто слухайте і приймайте все як є. І ви пробудити своє серце.

Воно наповниться теплом і радістю, коли те, про що ви будете думати, буде дійсно вашим. І може тоді, ви залишите свою обридлу роботу або виїдете жити туди, куди давно хотіли, але чомусь не вирішувалися.

Не бійтеся зробити помилку. Це буде тільки ваш вибір , і відповідальність за нього будете нести тільки ви, як втім, і за все ваше життя. Варто боятися не змін, а втрачених можливостей прожити життя так, як би вам хотілося.

Читайте також: ТАМ, ДЕ ТЕБЕ НЕ ЧЕКАЮТЬ

Джерело.

Related Post