fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Шоу-бізнес
Журналісти дорікнули Волочковій у пияцтві на сцені

Актриса цю інформацію спростувала.

Балерина і актриса Анастасія Волочкова розмістила в Instagram фотографію з журналістами, які прийшли на прем’єру вистави “Леді” з її участю. У підписі до фотографії вона зазначила, що представників преси запросили, щоб ті склали “своє враження про виставу” і перевірили, які напої наливають у реквізітні пляшки, розташовані на барній стійці на сцені. “Щоб розвіяти марення, посіяне кузбасівськими дебільними журналюгами”, – зазначила актриса.

14583369_327426574295562_8036631568917200896_n-1

Слова Волочкової стосувалися кузбасівських блогерів, які відвідали виставу під час гастролей Театру Естради. Як повідомляє портал “Навколо ТВ”, після вистави вони написали, що балерина випивала прямо на сцені (в одному з епізодів вона п’є за столом), а до кінця вистави виявилася п’яною. Актриса цю інформацію спростувала.

Читайте також: НАЗВАНІ НЕПРИДАТНІ ДЛЯ ЗИМИ АВТОМОБІЛІ

Джерело.

Related Post