fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Суспільство
“Звичайно, ми бидло”: учасниці звірячого побиття школярки в Чернігові записали звернення

Учасниці звірячого побиття школярки в Чернігові записали нове відео, на одному з яких вибачилися за бійку, а на іншому – заявили, що ні в чому не винні.

Відео з’явилися на сторінці в ВКонтакте, яку створила одна з винуватиць бійки.

“Звичайно, ми бидло, куди ж без цього. Дівчатка, ми бидло… Не пишіть, х**ню, б***ь, будь ласка, або ми такі грізні – ми вас поб’ємо”, – йдеться на одному із записів.

“Ми, звичайно, розуміємо, що вчинили неправильно тим, що били її всі разом… Але писати погрози – це вже перебір”, – заявили дівчатка на іншому відео.

За словами, начальника ГУНП в Чернігівській області Едуарда Альохіна школярку били три неповнолітні і одна повнолітня, пише Українська правда. Жизнь.

Повнолітня учасниця – студентка ЧНПУ ім. Т. Шевченка, яка вчиться на викладачку молодших класів. Ректорат університету вже ініціював її відрахування.

Остаточне рішення у навчальній установі приймуть у понеділок, 10 квітня.

Читайте також: У Херсоні після конфлікту в гімназії померла вчителька: скандал намагаються «зам’яти»

Джерело

Related Post