fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Здоров'я
Зимовий догляд: чотири засоби, які потрібно викинути з косметички

Кожної пори року шкіра потребує особливого догляду. У зимовій косметичці не повинно бути продуктів зі вмістом спирту та агресивних скрабів. Догляд повинен бути дуже щадним та повноцінно живити шкіру обличчя. Ми виокремили чотири продукти, які краще відкласти до теплого сезону.

Матові покриття

Особливо це стосується помад з матовим топом. Такий засіб пересушує губи, що разом з морозом та вітром може створювати додаткові проблеми. Краще використовуйте бальзами та гігієнічні помади з зволожувальним ефектом.

Скраби для обличчя

Скраби грубого помелу дуже агресивно позначаються на стані шкір. Викликають почервоніння та додаткову сухість. Взимку краще зовсім виключити пілінги. Віддавайте перевагу гоммажі з щадними відлущуючими частинками. Це густий крем, що містить рослинні компоненти. При регулярному використанні дозволяє обійтися без глибокого чищення обличчя.

Блиски для губ

У складі кожного блиску для губ міститься вода. На морозі такий засіб просто замерзає, провокуючи тріщини на губах.

Догляду кошти з вмістом спирту

Усі спиртовмісні тоніки, засоби для вмивання та креми для зимового догляду абсолютно не підходять, навіть для жирної шкіри. Спирт руйнує гідроліпідний баланс шкіри. Провокує додаткову сухість та подразнення.

Читайте також: СЕКРЕТ КРАСИ: ЧОМУ ВЗИМКУ ВОЛОССЯ СІЧЕТЬСЯ І ВИПАДАЄ

Джерело.

Related Post