fbpx

06.03. до 12.03.2023: ці 3 знаки Зодіаку з нетерпінням чекають найкрасивішого тижня за довгий час! Меркурій, Сонце та Уран дають вам попутний вітер, необхідний для успішного прогресу в усіх проєктах і завданнях

06.03. до 12.03.2023: ці 3 знаки Зодіаку з нетерпінням чекають найкрасивішого тижня за довгий час!

З 6 по 12 березня 2023 року три знаки зодіаку переживають щасливий час. Ваш теж?

З 6 березня зірки для трьох знаків зодіаку просто грандіозні. Ви можете сподіватися на багато любові, щастя та успіху. Читайте тут, якщо ви також один із переможців тижня.

У Левів чудові зірки кохання

Дорогий Леве, Венера і Марс хочуть тобі добре і дарують тобі справжній тиждень кохання! Самотні ощасливлені вибором і фліpтують як божeвільні. Де б ви не з’явилися, ви в центрі уваги і сяєте чарівністю і впевненістю в собі. Вірні леви знову демонструють свою романтичну сторону і балують свою кохану. Зізнання в коханні тепер особливо легко лунає з ваших вуст.

На роботі також всі ознаки вказують на успіх. Марс дає вам новий драйв, і ви сяєте великою впевненістю в собі та відданістю. Якщо у вас є ідея, як покращити свої фінанси, реалізуйте її. Воно буде того варте.

Знак Зодіаку Козеріг: Успіх на вашому боці

У коханні на цьому тижні можливий глухий кут, але тим успішніше ви можете присвятити себе кар’єрі. Меркурій, Сонце та Уран дають вам попутний вітер, необхідний для успішного прогресу в усіх проєктах і завданнях. Ви постійно заявляєте про себе і можете навіть покращити свої фінанси.

Проблеми з минулого нарешті вирішуються і перед вами відкриваються нові перспективи. Цілком можливо, що вам запропонують вищу посаду або ви поставите перед собою нові кар’єрні цілі. Зміна роботи теж під щасливою зіркою.

Близнюки почуваються чудово

Вдалого тижня! Самотні наділені привабливою харизмою і легко обводять свого партнера навколо пальців. Якщо ви вже давно маєте на увазі когось, чому б не зробити перший крок? На вас може чекати щасливий кінець, а якщо ні, то принаймні у вас є певність. Ви все одно не дозволите потенційним проблемам або невдачам збити вас. Ваша радість від життя надто велика, і ви насолоджуєтеся цим тижнем як наодинці, так і в компанії.

Юпітер належним чином підвищує вашу креативність, і ви можете заробити очки чудовими ідеями як на роботі, так і в особистому житті. Мистецька діяльність дійсно корисна для вас, і ви повинні знайти час, щоб знову зайнятися нею.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page