fbpx

06-12. 03.23. Чекайте на грандіозні зміни: Тижневий гороскоп розкриває, що станеться найближчими днями. Хто повірить у себе, а хто піде в тінь? Подивіться, що зірки розповідають про кожен знак Зодіаку

Гороскоп на тиждень 6-12 березня 2023

Тижневий гороскоп розкриває, що станеться найближчими днями. Хто повірить у себе, а хто піде в тінь? Подивіться, що зірки розповідають про кожен знак зодіаку.

Тижневий гороскоп підкаже, чого чекати в найближчі дні.

Овен (21.03 – 19.04)

Цього тижня на Овнів чекає багато змін. Минуть дні, як хвилини. Ви не знайдете ні хвилини відпочинку. Кожен вимагатиме вашої уваги та зосередженості. Вас чекає багато сюрпризів, але не всі вони будуть позитивними. Будьте готові отримати додаткову відповідальність і несприятливі перетворення.

Телець (20.04 – 20.05)

Телець вирішить бути більш відкритим світу і людям. До цього його схилить пропозиція друга на початку тижня. Він піде в невідомі місця і спробує щось нове. Можливо, вам вдасться привернути увагу людини, на яку ви давно звернули увагу. Якщо вам вдасться встановити нитку взаєморозуміння, це принесе плоди в майбутньому.

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Близнюки відчують творче натхнення. Ви надзвичайно легко вирішите питання, пов’язані з натхненням і мистецтвом. Ви також отримаєте дуже добру пораду від людини, яка, здавалося б, не має відношення до теми. Думаючи про свою роботу, ви пропустите важливий привід для святкування.

Рак (21.06 – 22.07)

Останнім часом Рак живе днем ​​і час від часу змінює плани. Розраховувати на спокій і стабільність ще якийсь час не доводиться. Ви повинні знайти спосіб ефективно діяти в хаосі. На щастя, у вас є здатність зосереджуватися на найважливішому. Найближча людина додасть вам сили, тому не забудьте здивувати її компліментом.

Лев (23.07 – 22.08)

Лев отримає дивовижну пропозицію на роботі. Це змусить вас повірити в себе і свої сили. Увага всіх буде прикута до вас, але ви любите такі виклики. Ви будете зразково виконувати свої обов’язки і викличете захоплення у самого начальника. Так тримати, і вас обов’язково оцінять.

Діва (23.08 – 22.09)

У Діви цього тижня не буде голови для спілкування. Ви підете в тінь і залишитеся там надовго. Те, що для оточуючих буде досить тривожним, вам принесе спокій. З цього стану вас витягнуть несподівані новини про події з минулого. Старий друг буде шукати контакт.

Терези (23/09 – 22/10)

Терези можуть бути дратівливими і розчарованими. Інші люди намагатимуться нав’язати вам свою волю, визначаючи вашу долю. Не можна дозволити поставити себе в кут. Боріться за місце в рядах або навіть на п’єдесталі. Не турбуйтеся про майбутнє. Все буде добре.

Скорпіон (23.10 – 21.11)

Скорпіон почуватиметься вільно і спокійно. Ці відчуття прийдуть досить несподівано, але ви все одно отримаєте задоволення від результату. Ніякі тягарі не повернуть вам радість життя. Ви нарешті знайдете час на все, що відкладали. Робіть ставку на світські зустрічі та моменти з родиною, адже близькі сумували за вами.

Стрілець (22/22 – 21/12)

Стрілець відкриє для себе щось абсолютно нове. Завдяки цьому він відчує смак щастя і скоро буде ледь не стрибати від радості. Цінуйте хороші моменти і тримайте їх якомога частіше. Однак остерігайтеся поширених чуток – хтось дуже заздрить вашому становищу. Терпляче відразу вирішуйте непорозуміння, оскільки вони можуть стати причиною неприємностей.

Козеріг (22/12 – 19/01)

Козерогам варто звернути увагу на свої особисті потреби. Деякий час нічого не робити. Вам потрібен комплексний догляд зараз, поки не пізно. Бережіть душу і тіло. Не обманюйте себе зовнішністю. Швидкі шляхи небезпечніші, ніж терплячі покрокові процедури.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Водолій повинен почати більше думати про те, що він говорить. Ваші слова дехто сприймає як обіцянки та гарантії. Те, що для вас є дріб’язковим, може бути вирішальним для когось іншого. Коли ви пропонуєте допомогу, очікуйте, що хтось її прийме. Родина та друзі розраховують на вас.

Риби (19.02 – 20.03)

Останнім часом риби почуваються як на каруселі. Коли життя ніби сповільнюється, воно знову прискорюється. Через це ви можете відчувати себе все більш виснаженим. Бережіть себе, тому що ніхто інший цього не зробить. Зробіть собі подарунок і на деякий час відпочиньте від амбіцій і тиску. Коли ви зарядите свої батареї, ви зробите щось велике.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page