fbpx

10 лютого – перший небезпечний день місяця. Астрологи розповідають нам, як з’єднання Меркурія і Плутона впливає на нас і як нам уникнути проблем

10 лютого – перший небезпечний день місяця. Астрологи розповідають нам, як з’єднання Меркурія і Плутона впливає на нас і як нам уникнути проблем.

На думку астрологів, основна проблема полягає в тому, що Плутон і Меркурій мають багато спільного, що впливає на людство і кожного з нас окремо. Вони впливають на сферу спілкування та енергетичної взаємодії між планетами і людьми і один з одним.

Які виклики нас чекають

Людям стає набагато складніше досягти гармонії один з одним. Це означає, що 10 числа суперечки можуть виникнути буквально з нізвідки. Це може бути дуже тривожним. Люди, яких ви не знаєте, можуть навіть поводитися по відношенню до вас дуже неприємно, токсично.

З’єднання Меркурія і Плутона схильне мислити стереотипно. Люди перестають думати своєю головою і стають більш консервативними. Вони хочуть знаходити готові рішення проблем і думають так, як цього хоче суспільство та їхні батьки. Звичайно, це тупик для розвитку.

Також 10 лютого 2023 року може з’явитися прагнення до лінощів і бездіяльності. У такі дні людям складніше налаштуватися на роботу. В результаті продуктивність значно знижуються.

Як подолати перешкоди 10 лютого

Намагайтеся думати своєю головою. Таким чином, ви зможете уникнути багатьох проблем, які можуть принести вам Меркурій і Плутон. Якщо дивитися на все через призму власного досвіду, багатьох проблем можна уникнути.

Звичайно, в такий несприятливий день краще не довіряти своєму чуттю. Емоції та почуття можуть заплутати ваші думки та звести вас на неправильний шлях. Дотримуйтесь логіки та не поспішайте, коли стикаєтеся зі складною дилемою.

Не реагуйте на людей з агресією неприйняттям. У такі дні, як 10 лютого, починати війну буде дуже небезпечно, оскільки люди можуть піти на всілякі хитрощі для досягнення нових цілей або захисту своїх позицій.

Не купуйте дорого. Якщо Меркурій не в настрої, краще відкласти подібні починання. Надмірні або необачні витрати можуть призвести до втрати коштів.

На роботі в цю п’ятницю краще братися тільки за найпростіші справи, тому що складні проєкти можуть вимагати неординарного підходу і ваша творча енергія буде заблокована.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page