fbpx
Breaking News
– Що ти за дружина? Навіщо ти його відпускаєш? Хіба себе так поводять? Дружина повинна бути поруч зі своїм чоловіком і в горі і в радості. Я жодного разу за двадцять вісім років  твого батька не залишила!
Хочеш дитину? Прекрасно! Я погоджуюсь! Але тільки тоді, коли ти купеш мені квартиру! Нехай невелика, але чисто на моє ім’я  і певна сума на рахунку
Не така! Ще в 5 років, мама відмовилася від дівчинки, виїхавши з чоловіком за кордон в пошуках кращого життя
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Суспільство
10 правил сучасного етикету, які повинна знати кожна жінка

1. Як жінці правильно і красиво сісти в автомобіль

Правила хорошого тону дають чіткий рецепт: коліна повинні бути зімкнуті під час всього процесу

Чоловік відкриває вам двері, ви повертаєтеся до авто спиною, опускаєте попу на сидіння, а потім повертаєтеся, переставляючи обидві ноги в салон.
2. Що робити з мокрою парасолькою в приміщенні

Ніколи не ставте парасольку сушитися у відкритому вигляді. Повірте, нічого в ній не заіржавіє, якщо залишити її на вішалці або в спеціальній підставці.

3. Хто платить в ресторані

Якщо дама запрошує колегу або партнера по роботі в ресторан – платить вона.

Якщо друзі пропонують “А ходімо в кафе” – кожен платить сам за себе.

Якщо чоловік запропонує жінці оплатити її рахунок – вона може погоджуватися.

4. На яке сидіння сісти в таксі

Найбільш “почесне” місце в салоні таксі знаходиться за водієм. По-перше – воно найбезпечніше в разі ДТП, по-друге – так водієві простіше відкрити вам двері і подати руку.

5. Куди поставити сумку в ресторані

Для різних сумок існують різні правила. Так, маленьку сумочку, гаманець або клатч можна поставити поруч з собою прямо на стіл. Сумку через плечі можна повісити на спинку стільця. Портфель потрібно ставити тільки на підлогу.

6. Скільки aксeсyарів одягти

Запам’ятайте “правило 13-ти предметів”: одночасно дівчина може носити не більше 13 aксeсуарів, до яких відносяться і декоративні ґудзики, і помітні декоративні елементи на одязі.

7. Як пройти до свого місця в кіно або театрі

Просувайтеся по рядах виключно лицем до інших глядачів. Навіть якщо сідниці є предметом вашої гордості.

Читайте також: ЯК ПРАЦЮВАТИ МЕНШЕ, А ЗРОБИТИ БІЛЬШЕ?

8. Якими темами краще не ділитися з малознайомими людьми

Тримайте в секреті: свій вік, рівень достатку, сімейні відносини, амурні справи, релігійні переконання, хвороби, предмети гордості і негарні вчинки. Репутація – наше все.

9. Правила вітання

Руку подають в наступному порядку: старші простягають руку молодшим, жінка – чоловікові, заміжня жінка першою подає руку незаміжній, начальник першим простягає руку підлеглому.

10. Заходимо і виходимо з дверей правильно

Це правило доречне для ліфта, офісу, супермаркету і т.д.: в дверях будь-якого громадського приміщення особи, що входять, пропускають тих, хто виходить.

Джерело.

Related Post

facebook