fbpx
гороскоп
10 жовтня 2022 року – найсприятливіший день місяця. Він неодмінно залишить відбиток на нашому з вами житті. Варто провести його за порадами й рекомендаціями астрологів, щоб використати цей неймовірний день Сили собі на користь

10 жовтня 2022 року – найсприятливіший день місяця. І ось чому.

10 жовтня на нас чекає одразу три важливі події, які сформують потужні потоки творчої енергії. Експерти розповіли, що це за події і який відбиток вони залишать на нашому з вами житті.

У жовтні багато сприятливих днів, але це1 буде найважливішим. Він допоможе вам не тільки правильно почати новий тиждень, але й прийняти важливе рішення, яке може дуже серйозно вплинути на майбутнє в цілому.

Дзеркальна дата 10.10

По-перше, це день дзеркальної дати, коли світом правитиме Одиниця. Її безроздільне правління допоможе нам з вами визначитися з нашим майбутнім і досягти успіху у сфері відносин. Число 1 символізує початок всього – зокрема початок стосунків.

Це чудовий день для нових знайомств, нового роману та проведення часу із сім’єю. Також одиниця допоможе тим, хто багато працює та змушений багато спілкуватися у справах, вести переговори.

Намагайтеся 10 жовтня якомога рідше перебувати на самоті. Обов’язково знайдіть час для того, щоб хоча б подзвонити батькам, бабусям чи дідусям. Ваша увага дорого варта!

Максимум потоку Драконіди

Коли Драконіди є максимально активними, важливо проявляти активність у фінансовій сфері. 10 жовтня можна спробувати зробити важливі покупки. Якщо вам потрібно витратити кругленьку суму, енергетика цього потоку не дасть вам припустити прикру помилку.

Драконіди хочуть, щоб цього понеділка ми з вами зайнялися перетворенням свого зовнішнього вигляду. Це ідеальний час для зміни зачіски, покупки нового одягу.

Ще можна спробувати змінити і покращити свій будинок. Експерти радять зробити перестановку меблів, прибирання або почати робити ремонт, якщо є така потреба.

Перехід Меркурія на Знак Терезів

У цей день одна з головних планет здійснить перехід з Діви до Терезів. При цьому Меркурій втратить частину своєї сили, але це зовсім не означає, що він шкодитиме нам.

Навпаки, його перебування у Терезах заспокоїть нас і зробить більшість людей стабільними емоційно. Знаходити спільну мову стане простіше – особливо тим, хто зовсім не схожий один на одного.

Якщо у вас буде багато проблем 10 жовтня, Меркурій допоможе їх вирішити. Це буде гарний день для відпочинку та насолоди домашньою обстановкою. Якщо цього сприятливого понеділка вам не потрібно працювати, обов’язково присвятіть вільний час спокійному та розміреному відпочинку!

Всім добра й миру!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page