fbpx

11 і 12 лютого 2023 року особливо пощастить 3 знакам Зодіаку: ви переживете чудові вихідні, тому що Місяць у Терезах дозволяє вимкнутись і зарядитись енергію, а Місяць у Скорпіоні в неділю також має чудовий ефект

У 3 знаків Зодіаку з 11 лютого 2023 року вихідні щастя та задоволення!

З Місяцем у Терезах 3 знаки Зодіаку можуть насолоджуватися чудовими вихідними та чекати чудових моментів щастя. Ваш теж?

11 і 12 лютого 2023 року особливо пощастить 3 знакам Зодіаку. Ви переживаєте чудові вихідні, тому що Місяць у Терезах дозволяє вимкнутись і зарядити енергію, а Місяць у Скорпіоні в неділю також має чудовий ефект.

Це флірт, розслаблення та задоволення.

Чи є ваш знак зодіаку одним із щасливчиків на вихідних, читайте тут.

Знак зодіаку Терези: В гармонії з собою

Терези люблять починати вихідні комфортно. У суботу вранці ви насолоджуєтеся солодким неробством, висипаєтеся, а потім пригощаєтеся смачним сніданком. День також ідеальний для оздоровлення та комплексної програми догляду. Ваша шкіра з вдячністю вбирає живильні речовини, а ви сяєте зсередини та ззовні.

У неділю – спокійно, і ви можете зробити щось для тіла та душі за допомогою йоги та медитації.

Скорпіони контролюють

Місяць Терезів надає вам урівноважений настрій у суботу. Ви можете швидко й ефективно виконувати домашні справи чи інші обов’язки та сподіватися на відпочинок і розслаблення до кінця дня. Ви віддаєте перевагу провести вечір, відпочивши, з кількома хорошими друзями.

Оскільки місяць у вашому власному знаку, ви справді почнете працювати в неділю. Ви підходите до інших впевнено та відкрито та швидко налагоджуєте нові контакти. Самотні володіють захоплюючою харизмою та оволоділи мистецтвом зачаровування.

Діви не засмучуються

У Дів попереду тихі та спокійні вихідні. Ви не дозволяєте нічому або нікому напружувати вас і спокійно займаєтеся своїми інтересами. У суботу вам особливо легко самостверджуватись і витягувати з кожної ситуації найкраще.

Крім того, ви володієте заспокійливою харизмою для інших і завдяки цьому швидко вирішуєте можливі конфлікти і розбіжності.

Неділя повністю ваша. Вам подобається відпочивати у своїх власних чотирьох стінах, і ви можете прикрасити їх з великою увагою до деталей. Вам справді добре вдаються творчі рукодільні проєкти та декоративні роботи.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page