fbpx
Breaking News
Особливі молитви, які захистять діточок (своїх, або хрещеників і онуків) від гoря, скверни, зла, нещасть і хвоpоб. Материнські молитви – найсильніший вид захисту, адже мати і дитя пов’язані нерозривною ниткою
Ура! Нарешті я його знайшла! Господиньки, це унікальний рецепт тіста для піци! Мої гості з трудом повірили, що готувала його сама
Віка ніколи не залишалася ночувати, але дуже любила приїхати до нас в 11 годині ночі і скупатися в джакузі. Тато приносив їй у ванну чай і тер спинку (напевно). Вона дуже любила створити ілюзію того, що дуже зайнята. Приїжджаючи до нас, вона щоразу брала ганчірочку, і на доказ того, що вона дуже охайна, натирала мікрохвильову піч. Хоча, крім неї на кухні, квадратурою 50 метрів, було ще дуже багато місць, де можна було пройтися ганчіркою
Костя любив своїх дітей від першого шлюбу і дуже за ними нудьгував, а спільної дитини він не хотів. Аліса намагалася просити чоловіка подумати про дитину, вона надіялась, що це зблизить їх, зробить відносини міцнішими. Тільки все даремно. Костя кожен раз нагадував їй, що не готовий 
4 улюблених піци нашої родини я готую за 45 хвилин! Півгодини підготовка, 15 хвилин – випікання, і кожен має свій улюблений смак на обід або вечерю. А ще це відмінне рішення, коли приходять гості!
Суспільство
ОБРАЗА – наслідок гордині і невміння спілкуватися

Кожній людині властиво ображатися. Ось навіть сьогодні по дорозі на роботу хтось ненароком наступив вам на ногу і не вибачився. Прикро? Звичайно! Або напередодні кохана людина сказала або зробила щось не так. Прикро? Ще б! Або ви самі, задумавшись, ковтнули занадто гарячу каву і обпеклися. І тут же образилися: на себе, на каву і на весь світ. От халепа.

Незважаючи на те, що почуття образи дуже поширене і його регулярно відчуває кожна людина, необхідно розуміти його шкідливість і піддаватися цьому відчуттю як можна менше. Звідки ж береться це почуття і чому так сильно впливає на людину?

Нікого нічим неможливо образити!

Людина сама приймає рішення, ображатися йому чи ні. У більшості випадків, звичайно, ображається: а як ще сприймати несправедливе зауваження начальника, як реагувати на догляд коханої людини до когось, на ваш погляд, менш цінному, як ще показати світові своє невдоволення рівнем життя?

У своїх образах дорослі люди виглядають дещо смішними і схожими на дітей ясельного віку, які образами і рясними сльозами домагаються уваги.

Чого може досягти людина, давно переступив цей вік, але ображатися з приводу і без приводу не припинив, причому ображається він серйозно і вірить, що це почуття йому якось допоможе в житті?

Він не розуміє, що образа – деструктивне відчуття , що заважає розвитку його особистості. Ображатися люди ніколи не досягають успіху в жодній зі сфер життя.

Якщо впустити образу себе в душу і дозволити їй там влаштуватися, вона стане основним відчуттям , що не дозволяє розвиватися іншим почуттям. Вона ж і почне знищувати в зародку все найблагородніші пориви людини, необхідні для особистісного зростання.

Образа – головне гальмо в досягненні цілей.

Образа – причина захворювань, що виникають на фізичному плані.

Ви розумієте, наскільки це серйозно ?!

В основі всіх образ лежать невиправдані очікування і нереалізовані бажання .

У спілкуванні з близькими людьми, до яких ви небайдужі, ви перебуваєте в постійному очікуванні чогось: ось мама купить ляльку (не купила); ось мій хлопець сьогодні заради мене раніше звільниться від справ, і ми підемо в кафе (не звільнився, не пішли); ось моя дитина ідеально вивчить англійську і надійде на найпрестижніший факультет найпрестижнішого вузу (не вивчив, не надійшов – йому взагалі тварин лікувати подобається). І пішло-поїхало: образи виникають на рівному місці, практично з ваших фантазій, закиди сиплються на голови рідних і близьких, як з рогу достатку, а ті не розуміють, у чому, власне, проблема і починають вважати себе винуватими в вашому придуманому «горе ».

Таким чином, ображати людину знищує не тільки себе, але і нав’язує деструктивні відчуття своїм близьким.

Читайте також:Що означають розвішані шарфи на деревах: варто знати(фото)

Щоб образа не руйнувала ваш світ, ваші плани, вашу особистість, необхідно навчитися трансформувати це негативне відчуття в позитивну енергію успіху і розвитку:

1. Відпустіть образу, звільнитеся від неї. Якщо ви ображені на конкретну людину або людей, вибачте їх і будь-яким доступним вам способом дайте їм зрозуміти, що ви на них не ображаєтеся, а вважаєте вчителями в своєму житті: напишіть їм про це, надішліть смс, зателефонуйте. Якщо вони не хочуть вас бачити і чути, або ви їх, використовуйте метод візуалізації – дуже яскраво і чітко уявіть людину, яку прощаєте, і з усією щирістю і любов’ю проговорите фразу- прощення . Прощайте не для галочки, а від щирого серця.

2. Спробуйте не пускати образу глибоко в душу . Абстрагуйтеся від неприємних ситуацій і неприємних людей. Пам’ятайте, що скривджені і агресивні люди – енергетичні вампіри і своєї скривджених вони провокують вас на контакт, щоб хоч трохи підживитися вашої свіжою енергією. Не давайте їм такого шансу.

3. Не робіть різких рухів на шляху досягнення своїх цілей. Якщо ви і збудували у себе в голові якесь бажання (стати багатим, стати коханим), рухайтеся до нього дуже плавно і обережно, не витрачайте час на непотрібні образи (от не вийшло сьогодні), а поступово входите в резонанс з цим бажанням, демонструючи спокій, а не надмірну зацікавленість (якщо я цього не отримаю, то прямо жити не зможу).

В результаті людина розуміє, що у нього не вийшло досягти своєї мети, розчаровується, ображається на життя, на себе, на Всесвіт, яка йому, нібито не допомогла, і перестає діяти, а значить, перестає розвиватися.

4. Припиніть очікувати від оточуючих необхідної вам моделі поведінки, якихось позитивних на ваш погляд змін прямо тут і зараз, пам’ятайте, що Всесвіт функціонує за принципом «Ніхто нікому нічого не винен».

Образа – це наслідок гордині і невміння спілкуватися . Хибна висока думка змушує людину сприймати себе, улюбленого, як супер-істота: я найкрасивіший, я найрозумніший, я найуспішніший. А Всесвіт і інші люди, сприймають його, як звичайного, керівник влаштовує йому догану за запізнення, як рядовому працівнику, кохана дівчина йде від нього до іншого, тому що не знаходить нічого для себе цікавого в цій особистості. «Супер-істота» не розуміє, чому його, такого ідеального, недооцінюють, і починає захищатися і захищатися від світу образою.

Але навіть самий заражений марнославством і образами людина може трансформувати свої руйнівні емоції в творчу енергію. Все налагоджується через щире прощення.

Вибачте оточуючих, вибачте всіх, хто далеко чи близько, всіх, хто живий, і кого вже немає, якщо вони вас образили чимось.

Але, головне, вибачте себе!

Згідно зі статистикою, більшість людей найбільше образ затамували на себе: міг би зробити, але не зробив, міг би сказати, але промовчав, якби я тоді вчинив інакше, зараз все було б по-іншому. Чи не накопичуйте образи, а якщо накопичили, в ваших силах перетворити їх в енергію для розвитку та особистісного зростання. І не пізно в будь-якому віці, сказати: «Я був неправий, але я себе прощаю і дозволяю собі досягати тих цілей, яких я гідний!».

Читайте також: Як зробити так, щоб вікна в машині не запотівали

Джерело.

Related Post