fbpx

13-19.03.23. Ці 3 знаки Зодіаку матимуть найкращий тиждень завдяки входу Венери в Телець: Риби символізують духовне, ефірне та несвідоме, а Сатурн — наші кордони та структури, то цей транзит допоможе вам перетворити ваші мрії та ідеали в реальність

13-19.03.23. Ці 3 знаки Зодіаку матимуть найкращий тиждень завдяки входу Венери в Телець: Риби символізують духовне, ефірне та несвідоме, а Сатурн — наші кордони та структури, то цей транзит допоможе вам перетворити ваші мрії та ідеали в реальність

Важко повірити, що ми вже пройшли половину березня, а це означає, що весна не за горами. Це лише одна з причин, чому ці три знаки зодіаку матимуть найкращий тиждень з 13 по 19 березня, але попереду ще багато.

І хоча це, мабуть, менш очевидно, ніж входження Сатурна у Водолій (враховуючи соціальне дистанціювання та замкнутість, які ми спостерігали досі у 2020 році), планета-керівник офіційно увійшла до мрійливих Риб, де нас заохочують піти всередину та опанувати наш зв’язок до вищої сили.

Крім того, що цей довгоочікуваний транзит наближає вас до вашого вищого Я, він сигналізує про нову еру життя.

Подивіться на це так: якщо Риби символізують духовне, ефірне та несвідоме, а Сатурн — наші кордони та структури, то цей транзит допоможе вам перетворити ваші мрії та ідеали в реальність. З огляду на це, хоча спочатку це може не мати сенсу, у цей час важливо довіряти своїй інтуїції та духовним бажанням.

Ви можете відчувати незрозумілу тягу до чогось більшого, але не мати матеріальних доказів для цього. Це особливо вірно з огляду на квадрат Марса-Нептуна цього тижня 14 березня. Це третій і останній квадрат між цими двома небесними тілами, тому це важливо культивувати здоровий баланс між своїм логічним розумом і духовним покликанням, яке веде вас вперед.

Наступного дня Сонце приєднується до Нептуна в Рибах, що робить це прекрасним часом для відпочинку та відступу. Тому, якщо ви можете звільнити більше місця у своїх календарях для відпочинку, зробіть це, і ви подякуєте мені пізніше.

16 березня чарівна Венера також входить у свій правлячий знак Телець. Тут він енергійно розквітає і наближає нас до чуттєвих насолод. Цей транзит є втіленням “зупинитися і понюхати троянди”, тож я сподіваюся, що вам сподобається повільний процес. З іншого боку, коли Меркурій дебютує в самовпевненому Овні 19 березня, це, ймовірно, врівноважиться з Меркурієм в Овні, який не говорить у потрібний момент, і Венерою в Тельці, що потопає в простоті. Миттєве задоволення чи не миттєве задоволення, ось у чому питання.

Телець

Можливості безмежні, і ви можете відчути це на собі цього тижня, любий Телець. Це особливо вірно, якщо врахувати, що Сонце наближається до Нептуна в Рибах 15 березня – через ваш 11 будинок асоціацій, бачення майбутнього та відчуття приналежності до світу.

Всесвіт дає вам доступ до ваших улюблених рожевих окулярів, щоб ви могли мріяти про щось прекрасне.

Найкраща частина? На додаток до того, що Місяць увійде в знак Козерога в той же день, повертаючи вас до вашої земної стихії, ваш небесний правитель Венера також офіційно дебютує у вашому знаку.

Чудово! Венера любить перебувати у вашому знаку… і скажімо так, що почуття взаємні. Окрім того, що ви гарно виглядаєте та насолоджуєтеся простими насолодами, ви, як завжди, чуттєві під час цього пишного транзиту.

Скорпіон

Ви починаєте прояснювати деякі неоднозначні почуття, з якими ви боролися після того, як Марс увійшов у Близнюки минулої осені, що завжди корисно, але є ще щось. Сонце (ваш 10-й дім, правитель влади) об’єднує свої сили з чарівним Нептуном у Рибах 15 березня через ваш п’ятий будинок любові, чарівності  та задоволення. Ви відновлюєте зв’язок зі своєю музою.

Якщо ви не закохані по вуха в свою особливу людину, є хороший шанс, що ви експериментуєте зі своєю творчістю та ефірними ідеями.

Це можна зробити за допомогою слів або віршів, особливо зараз, коли Місяць увійшов у Козеріг і третій будинок спілкування. 16 березня Венера також переходить до чуттєвого Тельця через ваш відданий сьомий будинок компромісів, угод та значущих людей. Особисті та професійні партнерства мають пріоритет у цьому транзиті, але найкращим чином.

Овен

Якщо цього тижня ви зможете відпочити заслужено, це точно окупиться в довгостроковій перспективі. Зрештою, на початку тижня Місяць переходить у сонний 12-й будинок відпочинку та відступу, за яким 15 березня наступає з’єднання Сонця та мрійливого Нептуна. Завдяки цій чарівній синергії ваша уява як ніколи яскрава, тож використовуйте свою магію з розумом.

Що ще важливіше, коли Венера робить сліпучий дебют у Тельці та ваш п’ятий дім проєктів творчості, любові та чарівності в найближчий день, ви матимете не лише творче бачення, але й почуття власної гідності, щоб вийти на перше місце.

Тригон Венери до Сатурна 17 березня заохочує вас взяти на себе зобов’язання щодо плану дій, особливо в особистому брендингу та творчих починаннях.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page