fbpx

13.2. до 19.02.2023: для 3 знаків Зодіаку тиждень буде поганим сном! Несприятливі зоряні сузір’я стають причиною стресів, суперечок і багатьох перешкод. Ми розкриваємо, кого це наздожене, та як ще можна врятувати тиждень

13.2. до 19.02.2023: Для 3 знаків Зодіаку тиждень буде поганим сном! Несприятливі зоряні сузір’я стають причиною стресів, суперечок і багатьох перешкод. Ми розкриваємо, кого це наздожене, та як ще можна врятувати тиждень

Тиждень з 13 лютого по 19 лютого 2023 року стане справді важким часом для трьох знаків Зодіаку.

Починаючи з 13 лютого 2023 року три знаки зодіаку переживуть неспокійний тиждень. Несприятливі зоряні сузір’я стають причиною стресів, суперечок і багатьох перешкод. Ми розкриваємо, кого це наздожене, та як ще можна врятувати тиждень.

Знак Зодіаку Риби: буде бурхливо

Дорогі Риби, Марс у Близнюках сприяє насиченому тижню. Особливо на роботі можуть бути тертя та конкуренція з колегами. Не втягуйтеся в непотрібні силові ігри, це просто забирає у вас багато сил. Переконайтеся, що ви висипаєтеся і здорово харчуєтеся, інакше ви скоро виснажитеся.

У любові ви нарешті ясно бачите, що може призвести до болючих усвідомлень. Венера і Нептун відкривають вам очі на певну людину, і ви повинні дистанціюватися від тих, хто вам не підходить. Будьте уважні до свого самопочуття та беріть наслідки!

Терези піддаються стресу

Цього тижня для Терезів це все, але не легко. Грошові турботи, проблеми на роботі або суперечки з іншими людьми, чомусь все відразу ллється на вас і ви перебуваєте в постійному стресі. Не приймайте все близько до серця і трохи відстороніться, якщо все стає для вас занадто.

Заняття спортом допомагають зменшити стрес і повернути відчуття щастя. Не хвилюйся, скоро зірки засвітяться яскравіше.

Близнюки виношують багато

Великого кохання, романтики та шаленості, ще треба трохи почекати. Цього тижня ви зайняті зовсім іншими справами і багато хвилюєтесь. Особливо фінансові проблеми можуть пригнічувати ваш настрій, і ви гарячково думаєте про те, як можна покращити своє становище. Якщо ви не знаєте, що робити, чому б не запитати поради у своїх ближніх? Вони раді вам допомогти.

Ви дуже віддані своїй роботі, але схильні перестаратися з амбіціями. Уникайте цього на самоті та більше покладайтеся на командну роботу, яка допоможе вам у довгостроковій перспективі.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page